Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

GİRİŞİMCİLERE DESTEK

GİRİŞİMCİLERE DESTEK

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından Güney Marmara Kalkınma Ajansının 2019 yılında çağrıya çıktığı SAYA Mali Destek Programı çerçevesinde hazırlanan “İŞLETMELERDE DEĞER ARTIŞI” projesine start verildi. 2019 SAYA Mali Destek Programı çerçevesinde uygulanmaya hak kazanan 5 projeden biri olan BASİAD projesi Balıkesir’de 24 Ay süre ile girişimcilere destek verecek.

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından Kalkınma Ajansı desteği ile yürütülecek olan “İŞLETMELERDE DEĞER ARTIŞI” projesine start verildi. 1 Haziran 2020 Pazartesi günü Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nda yapılan tören ile projede imzalar atıldı. BASİAD adına Başkan Abdullah Bekki sözleşmeye imza koyarken, GMKA adına Genel Sekreter Hasan İskender imza işlemini gerçekleştirdi.

2 Haziran 2022 tarihine kadar 24 ay süre ile Balıkesir işletmelerine değer katma çalışmalarının yürütüleceği proje 4 ana çalışmadan oluşacak.

“İŞLETMELERDE DEĞER ARTIŞI” isimli projenin;

1.Ayağı “İşletmelerde kurum kültürüne yönelik mevcut durum analizlerinin yapılması ve kurum kültürlerinin oluşturulması.”

2.Ayağı “Aile anayasasının yazılması ve nesiller arası yönetim sisteminin kurulması.”

3.Ayağı “ Dijitalleşme programının gerçekleştirilmesi.”

4.Ayağı “İşletmelerde İletişim eksikliklerinin tespiti ve iletişim stratejisine bağlı iletişim koordinasyon çalışmalarının yapılması.”

24 Ay süre ile yürütülecek projenin ana hedeflerinden bir tanesi de sürdürülebilirliğin sağlanması ve bu amaçla sürdürülebilirliğini sağlayacak ve aktarılabilecek proje hafıza bankasının oluşturulması.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ