Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

“GİDİŞLERİ YAKIN”

“GİDİŞLERİ YAKIN”
Reklam

Kitap Fuarı için Edremit’e gelen CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Yıldırım Kaya, ilçe örgütünü ve Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ı ziyaret etti.. Torun, ” ‘Mart’ın Sonu Bahar’ olacak dedik, bahar oldu. Şimdi bir şey daha söylüyoruz gidişleri yakın. Halkın refahını arttırmak yerine, cebindeki paraya göz diken bir iktidar yıkılmaya mahkumdur ” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Yıldırım Kaya, Kitap Fuarı için geldikleri Edremit’te çeşitli ziyaretlerde bulundu. İki genel başkan yardımcısı, CHP İlçe Başkanı Fatih Yılmaz’ı ziyaret etti, ilçe örgütünde partililerle buluştu. Balıkesir milletvekilleri Ensar Aytekin ve Ahmet Akın’la birlikte Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın da katıldığı buluşmaya partililer büyük ilgi gösterdi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, burada yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İktidarın artık çıkış yolunun kalmadığını iddia eden Torun “İktidar, para bulmak için her türlü yolu deniyor. Ve bunu yaparken de halkın cebine gözünü dikiyor. Vatandaşı vergilerle teslim alan bu iktidara en güzel yanıt 31 Mart’ta ve 23 Haziran’da verildi.
‘Mart’ın sonu bahar’ olacak dedik, bahar oldu. Şimdi bir şey daha söylüyoruz gidişleri yakın. Halkın refahını arttırmak yerine, cebindeki paraya göz diken bir iktidar yıkılmaya mahkumdur.” dedi.

“KİTAP VE SİLAHIN YAN YANA ANILDIĞI BİR ÜLKEDE KİTAP FUARI DÜZENLEMEK ÖNEMLİ”

Edremit’e özel bir gözle bakıldığını ve marka şehir olma yolunda her türlü desteği vereceklerini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ise “Kitap Fuarı gibi organizasyonlar bu dönemde özel bir önem taşıyor. Silah ve kitabın yan yana anıldığı bir dönemde kitaptan yana saf tutmak büyük bir sorumluluktur. Ve sosyal demokrat belediyeciliğin farkı da budur” diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcıları Torun ve Kaya ilçe örgütünü ziyaret ettikten sonra, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ziyaret için teşekkür eden Başkan Arslan’da belediye olarak eğitim ve kültüre ayrı bir önem verdiklerini vurguladı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi
gazete haber