Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

GİDENLERE DUACIYIZ

Tuncer Kurtgün

Tuncer Kurtgün

Balkes tarihinin en kötü bilhassa iç saha mağlubiyetleri ile tanıştı. Süper ligden düştüğünde bile sadece bir farklı maç kaybetmişti.
İkinci devre A.Demir Istanbul ve dün akşam ki K.gümrük karşısında alınan üç hezimet skor sosyal medyada tüm taraftarları çıldırttı.
Allah’tan sezon başındaki eski oyuncular ; Vukovic Okan Doğa Glumac Oğuzhan Furkan Foxi Mrsic Otto Rahmi İ.Halil sayesinde yirmi dört puan topladı. Gidenlerden sonra kadroda forma şansı bulan oyuncularla, şu ana kadar sadece onbir puan alarak ikinci yarının en az puan alan takımı durumunda.
Kısacası “ne varsa eskilerde var. Onlara vefa borçluyuz teşekkür ediyoruz. Düşen takımlardan es es -15, Osmanlı -3 ile lige başladı.
Adana sporda yapılan kötü transferlerle kalması mucize olurdu. Bu sezonda şans yanımızdaydı.
Sezon başından bu yana üç hoca değişikliğine gidildi. İstatistiklerine baktığımızda yanlış tercihlerdi. Bundan sonra artık gelecek sezonun hesapları yapılması gerekiyor. Balıkesir Spor bu kentin ortak değeridir. Tüm şehir kulübe sahip çıkmak zorundadır.
Tek ruhta bütünleşip güçlenip sahip çıkmak gerekir. O ruhu yakalayamayan şehir hiçbir alanda sahada başarılı olamaz. Yaşadığın şehir kulüp senindir..

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
GOL DÜELLOSU 4-3 - 23 Temmuz 2020
EN NİHAYETİN DE BALKES - 14 Temmuz 2020
AKHİSAR RAHAT KAZANDI - 9 Temmuz 2020
GİDENLERE DUACIYIZ - 3 Temmuz 2020
KÂBULLENEMEZ FUTBOL - 9 Mart 2020
BALKES FIRSAT TEPTİ - 4 Mart 2020
ŞİMŞEK ÇAKAMADI - 18 Şubat 2020
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ