Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

GELECEK PARTİSİ BALIKESİR İL BAŞKANI TIKIZ: “GELECEK PARTİSİ YÜREĞİ ÖNCE İNSAN DİYE ATANLARIN BULUŞMA ADRESİDİR”

GELECEK PARTİSİ BALIKESİR İL BAŞKANI TIKIZ: “GELECEK PARTİSİ YÜREĞİ ÖNCE İNSAN DİYE ATANLARIN BULUŞMA ADRESİDİR”

Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, il başkanlığında, bölge ve il koordinatörleri Yeşim Karadağ ve Ahmed Akçay’ı misafir etti.

Gelecek Parti bölge il koordinatörleri Yeşim Karadağ ve Ahmed Akçay’ı , il başkanlığında ağırlayan Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız; “Teşkilat ahengimiz ve Gelecek ailemizin birliği, dirliği açısından bereketli, hayırlı olsun. Ziyaretleri için teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Tıkız sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı açıklamada, “Gelecek Partisi milletin, Gelecek Partisi halktan, haktan yana demokrasiden, demokratik hukuk düzeninden yana olanların. Gelecek Partisi Türkiye’nin… Gelecek Partisi Balıkesir’imizin. Gelecek partisi yüreği önce insan diye atanların buluşma adresidir. Bölge ve il koordinatörlerimizle istişarelerde bulunduk. Balıkesir’imiz ve Türkiye’miz için neler yapabiliriz, bunları konuştuk. Ziyaretlerinden dolayı Yeşim Karadağ hanımefendi ve Ahmed Akçay beyefendiye teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete