Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

FORMA GECESİNE DAVET

FORMA GECESİNE DAVET

Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi üyelerini kulübe gelir kazandırmak için düzenledikleri Forma Gecesi’ne davet ederken, ” O gecede herkesin orada olmasını istiyoruz” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bugün kü oturumuna katılarak, 17 Şubat 2020 pazartesi günü saat 19.00 da Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Onunla omuz omuza” sloganıyla gerçekleştirilecek “Balıkesirspor Forma Gecesi” ile ilgili bilgilendirmede bulundu.
Yönetim kurulu üyeleri ile  ve taraftarlar da toplantıyı izledi. Başkan Dağlı Meclis’te şu açıklamayı yaptı:
“Bu geceyi planlarken siyasi partilerimizden ve büyükşehir belediyemizden de destek aldık. Vali Bey ve Büyükşehir Belediye Başkanımız da geceye katılacak. İş adamları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini de davet ettik. Sizleri de davet ediyoruz. Açık konuşmak gerekirse o gecede herkesin orada olmasını istiyoruz”

BAŞARININ DEVAMI İÇİN DESTEK İSTEDİ

Başkan Dağlı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu tür etkinliklere çok güzel katılım ve etkileşim oluyor. En son Erzurumspor buna benzer bir etkinlik düzenlemişti. Biliyoruz spor kulüplerinin hepsi zor süreçlerden geçiyor. Ama şunu belirtmek istiyorum Balıkesirspor şehrimizin markası, simgesi. Balıkesirspor bu konuda çok önde geliyor, bazen tartışma konusu bazen güç gösterisi oluyor. En son teknik direktörümüzü değiştirdik, Ümraniyespor’u deplasmanda 3-0 yendik, Balıkesir’imize, Balıkesirli hemşehrilerimize ve taraftarlarımıza bu galibiyeti hediye ettik. Bu başarının devamı için bu geceye katılımlarınızı bekliyoruz”

1.LİGİN DEĞERİNİ BİLMELİYİZ

Balıkesirspor deyince akla direkt olarak borçlu bir kulüp yapısının geldiğini söyleyen Dağlı, ” Ancak biz 1. Lig’deyiz. Bu ligin değerini bilmeliyiz. Şu anda Samsunspor 2. Lig’den 1. Lige çıkmak için 150 milyon lira para harcıyor. Ve biz 2. lige düşersek bu paraları da toplayamayız. Bizim hedefimiz öncelikle 1. Lig’de kalmak ancak ilerleyen süreçte tabii ki hedeflerimiz daha yüksek. Şehrimizin markalaşması ve büyümesi için 1. Ligi bile az buluyorum.  Herkesi 17 Şubat’ta mazeretsiz olarak katılımınızı bekliyoruz”

Büyükşehir Meclis Başkanvekili Ramazan Bahçavan Balıkesirspor’un şehrin ortak değeri olduğunu belirtirken, Meclis üyeleri de  Dağlı’yı konuşmasının bitiminde alkışladı.(balikesir24saat.com)

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ