Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

FİKRET YEŞİL’DEN KANBER’E YEŞİL IŞIK

FİKRET YEŞİL’DEN KANBER’E YEŞİL IŞIK

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tamer Kanber önceki gün işadamı Fikret Yeşil’i ziyaret etti.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette eski Milletvekili ve DSP’den Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tamer Kanber, “İşadamı Fikret Yeşil ile uzun yıllara dayanan  güzel bir dostluğumuz var” dedi. Buraya sadece oy istemek için gelmediğini vurgulayan Kanber, “Balıkesir’de çözülmesi gereken bir çok sorun var. Ben Büyükşehir Belediyesi’ne bu yüzden talip oldum. Rantçı Belediyecilik kavramı hakim. Başta bu sorunları ortadan kaldırmak istiyorum. Sadece hizmet ve sorunları çözmek adına aday oldum. İnşallah seçildiğim takdirde Balıkesir huzura kavuşacak” dedi.

Kanber ayrıca, “Hepsinden hesap soracağım. Asla şüpheniz olmasın. VİZYON PROJE deyip Balıkesir’i soymuşlar. Ben de bunlara diyorum ki BALTOK kapanacak, yaptıklarının hesabını verecekler. Tamer Kanber de 2. kapıdan sonrasını imara açacak. Rantçıların oyunları bozulacak. Herkesin bilgisi olsun” şeklinde konuştu.

 

KANBER SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEK

İşadamı Fikret Yeşil de Tamer Kanber’in ziyaretinden memnun olduğunu belirterek, “Ben şahsım adına sizin aday olmanıza çok sevindim. Sizin de Büyükşehir Belediye Başkanı olmanızı can-ı gönülden isterim. Tamer Kanber’in de dediği gibi Balıkesir’de çözülmesi gereken çok sorun var. Bunların üstesinden geleceğinizden hiç şüphem yok. Yıllar önce Milletvekilliği döneminizde dürüst bir şekilde çalıştınız. Başkan olduğunuz takdirde yine dürüst bir şekilde çalışacağınızı biliyorum. Size tam destek veriyorum” şeklinde konuştu. (Soner Kanber)

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ