Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

FARKLI MANZARALAR!!!!!

Hüseyin Gündoğdu

Hüseyin Gündoğdu

Canlar,

Çin’de 2009-2018 yılları arasında Çin Devlet Varlık şirketinin yöneticisi Lai Xiamoin, bu sürede yapmış olduğu yolsuzluk ve rüşvet alma nedeniyle suçlu bulunmuştur. Bu nedenden dolayı idam cezasına çaptırılmıştır. Evinde para yığını ve kasaların ağzına kadar para dolu olduğu tespit edilmiştir.

Sonuç; idam cezasına hükmedilmiş olup, ne kendisi ne de ailesi hiçbir zaman o paraları kullanma imkanları olamayacaktır. İlahi adalet görüldüğü gibi bir şekilde tecelli ediyor.

Bencilliğinizi  kontrol edemediğiniz zaman, varılan sonuçlar kabul görülmediğinizin yanında, aynı zamanda, yüz kızartıcı da olmaktadır. Alın teri ile hak ettiklerimizle yetinmeyi bilmeliyiz ki; toplum bizleri takdir edebilsin.

Canlar,

Birçok ülkede korona aşısı uygulamaya başlandı. Kabul gören ve prensip olarak, öncelikle SAĞLIK ÇALIŞANLARINA uygulanmaktadır.

Doğru olan da budur. Çünkü sağlık çalışanları, bu salgınla mücadelede en önde yer almaktadırlar. Dünyanın birçok noktasında olduğu gibi açıkgözler Polonya’da bir grup milletvekili, oyuncu ve sunucu gibi kendilerini imtiyazlı görenler öncelikle aşı olmuşlar.  Bu fırsatçılar toplumda büyük tepki almışlar.

Bu fırsatçıların gerekçeleri ise, halkı aşıya teşvik için, aşı olduklarını ifade etmişlerdir. Ülkede adalet olunca, gerekçeleri kabul görmemiştir. Savcılık devreye girerek, bu açıkgözler hakkında işlem başlatmıştır.

Canlar,

ABD’nin Wisconsin eyaletinde, bir hastaneye 500 doz coronavirüs aşısı gönderilmiştir. Akıllının biri, bu aşıları soğuk zincirin dışında bırakarak bozulmasına neden olur.

Gerekçesi de, aşının güvenli olmadığını ve insanların DNA’sında değişiklikler yapacağını savunmuştur. Bu kişi Stephan Brandenburg olup, kendilerini herhalde BİOGENETİKÇİ olarak hayal etmiştir. Cahil bir kişi her türlü kötülüğü yapar. Çünkü yaptığı hareketin sonucunu bilmez. Bilinçli, okumuş, aydın ve kültürlü kişi, yaptığı hareketin nasıl bir sonuca mal olabileceğini tahmin eder, dolayısı ile bu tür yanlışlardan kaçınır.

Boşuna denmemiş ‘’CAHİL DOSTUN OLACAĞINA, AKILLI DÜŞMANIN OLSUN.’’

Canlar,

Halen en çok vakanın görüldüğü ülke ABD olup, aynı zamanda en çok ölümün görüldüğü ülkedir. Bu salgının önlenmesinin tek yolu AŞILAMADAN geçer. Dünya nüfusunun tama yakını aşılandığında, salgın biter. Dünyamızın, düzlüğe çıkabilmesi için, aşıya ulaştığımızda aşılanacağız ve önerilen koruyucu tedbirleri yerine getirerek CORONA SALGININI tarihe gömeceğiz.

SAĞLIKLI KALINIZ!!!!!

KORONASIZ KALINIZ!!!!

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Sadettin dedi ki:

  Ellerine sağlık sayın Hüseyin hocam,
  Gündeme dair çok kritik önemli başlıklara değinmişsiniz.
  Sağlıklı günler diliyorum

 2. İsmail dedi ki:

  DEĞERLİ ABİM KALEMİNE SAĞLIK CANIM
  ABİM KEŞKE HERKES SENİN KADAR HASSAS OLSA

BİR YORUM YAZ
gazete