Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

EV SAHİPLERİ DE HIRSIZ KADAR CESUR OLMALI

Recep Aslandur

Recep Aslandur

Balıkesir’in kıymetli işadamlarına sesleniyorum; bir ata söz vardır “Ev sahibi hırsız kadar cesaretli olmazsa, hırsızlara devamlı yem olur” diye. İşte bu nedenle diyorum ki, cesur olun cesur.

Efendim; Balıkesir’de bazı kendini basın mensubu olarak gören haramzadeler, sürekli kentimizin işadamlarına, esnaflarına yoklama çektikleri kulağıma geldi. Bunların zaten bir çoğu artık Balıkesirliler’ce de bilinen damgalı şantajcılar. Ancak son zamanlarda yeni yeni şantajcılar türemeye başlamış. Balıkesir’de bu şantajcı gazeteci müsvetteleri bitmeyecek mi?

Balıkesir’in kaderi olamaz yahu bu ahlaksızlar!..

İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR

Bir işadamı “İt ürür kervan yürür diyemiyoruz. Herkes şüpheyle bakıyor. Bu tür olaylar bizi üzüyor. Bakanlık genelgesine aykırı bir işimiz olmaz. Olursa hakkımızdaki her cezaya razıyız” diyor.

BALIKESİR’DE DOKUNMADIKLARI İŞADAMI YOK DENİLİYOR

İddiaya göre, Balıkesir OSB’deki işadamlarından, Hastane, Postani, Siyasetçi, Bürokrat ve 20 Belediyeyi şantajcı gazetecilerin adeta sülük gibi emdikleri söylentileri halk arasında dolaşıyor. Bu gazetecilerin kimler olduğunu bulmak Valiliğin, Emniyetin ve güvenlik güçlerinin işidir.

Günümüzde teknoloji bir hayli ilerlemiştir. Hangi gazeteci bu şantaj, tehdit ve irtikap ahlaksızlığını yapıyorsa sesini, görüntüsünü kaydedip Adli Makamlara vermelidir ki kimse bu tür ahlaksızlığa bir daha cesaret edemesin. Yani ev sahibi de hırsızlar kadar cesaretli olmalıdır ki sürekli soyulmasın.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ