Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ERDOĞMUŞ: ‘KULA, KANAAT ÖNDERİYDİ, YERİ DOLMAZ’

ERDOĞMUŞ: ‘KULA, KANAAT   ÖNDERİYDİ, YERİ DOLMAZ’

Başkan Ersin Erdoğmuş ”Onun izinden yürümek, hedeflerine ulaşmak ve yarım kalan projelerini tamamlamak boynumuzun borcu. Bayrağı ona yakışır şekilde ileriye taşıyıp var gücümüzle çalışacağız” dedi.

23 Ekim 2019 tarihinde duayen iş adamı, memleket aşığı Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula’nın vefatının ardından yapılan Seçimli Yönetim Kurulu Toplantısında, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Ersin Erdoğmuş geçerli oyların hepsini alarak bir sonraki Oda/Borsa seçimlerine kadar Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.

Başkan Erdoğmuş yaptığı açıklamada, “Faruk Kula kendisinden çok şey öğrendiğimiz, her alanda örnek aldığımız, kanaat önderi ve duayen bir iş adamı her şeyden öte hepimizin ağabeyiydi. Onun izinden yürümek, hedeflerine ulaşmak ve yarım kalan projelerini tamamlamak boynumuzun borcu. Biz onun yerinin dolmayacağını biliyoruz, ancak ona yakışır şekilde bayrağı ileriyi taşıyarak onun için çok önemli olan ve bize miras olarak bıraktığı Borsamızı layık olduğu yerlere getirmek için var gücümüz ile çalışacağız” dedi.

Ersin Erdoğmuş Kimdir?

1966 yılında Balıkesir’de doğan Ersin Erdoğmuş, Muharrem Hasbi Koray Lisesi’nde öğrenimini tamamladıktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde İktisat Bölümünü bitirdi. 1999-2004 yılları arasında Balıkesir Belediyesi Meclis ve Encümen Üyeliği yapmış olup, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve Derneklerde görev almıştır. 1999 Yılından bu yana Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Üyeliği, 2005 yılından itibaren TOBB Genel Kurul Delegeliği, 2013 yılından itibaren Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ