Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Emin Buldan adliyede

Emin Buldan adliyede

ADALETİN PENÇESİNDEN KAÇAMADI

Hakkında kesinleşmiş 11 yıl 8 ay hapis cezası bulunan Web tv’ci Emin Buldan hakkındaki yakalama kararına rağmen bir türlü ele geçirilememişti. Ancak bugün polis kaçak Buldan’ı enseledi, kıskıvrak yakaladı. Emin Buldan’ın Fransa’ya kaçtığı yolunda birkaç gündür kent içinde söylenti vardı.

Balıkesirliler sayesinde Mersedes’e binen, “sarayım” dediği villada oturan, lüks ve sefahat içinde yaşayan Emin Buldan’ın krallığı bitti.

Emin’in mahkûmiyet biletinin kesildiğini hatırlanacağı üzere sadece DEMOKRAT günler öncesinden yazmıştı.

Buldan; gerekçeli kararlara itirazlar sona erince yakalama kararının çıkacağını bildiğinden geçtiğimiz Cuma günü işyerinden apar topar ayrılmış, polis de Emin işyerini terkettikten 15 dakika sonra Balıkesir İş Merkezi’ndeki bürosunu basmıştı. Orada bulamayınca Ermutlu Sitesi’ndeki evine giden polis buradan da eli boş dönünce Emin Buldan’ın kaçtığı anlaşılmıştı.

Aracı da Gazi Bulvarındaki otoparkta yoktu!

Buradan baktığımızda Emin geçtiğimiz Cuma gününden bu yana aranıyordu. Neredeyse ele neden geçirilemediği hakkında yorumlar yapılıyor, arkasında kimlerin olduğu sorgulanıyordu. Kimi “Fransa’ya kaçtı”, kimi de “İzmir taraflarında” diyordu.

Yakalanamaması kabak tadı vermişti. DEMOKRAT kaçabileceğini yayın yolu ile haber yapmış, yetkilileri uyarmıştı. Ancak sonuçta Emin adaletin pençesinden kaçamadı ve polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Emin’in kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle mahkûmiyet alması sebebiyle direkt Kepsut Cezaevi’ne konulacağı yetkililer tarafından gazetemize bildirildi.  ÖZCAN ÖZAKBAŞ

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ