Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Edremit’te DSP RÜZGARI esti

Edremit’te DSP  RÜZGARI esti
Reklam

Tamer Kanber, “Büyükşehiri de Edremit’i de alacağız, artık devir Ak Güvercin devridir, DSP devridir. Seçimlerden sonra göreceksiniz ki Balıkesir ve ilçelerinde 1999’da olduğu gibi oyunu bozacağız” dedi.

Demokratik Sol Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tamer Kanber ve Altıeylül Belediye Başkan adayı Mimar İlker Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Edremit Sevgilisi ile Buluşuyor” etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Evi ve Ata Kavşağı düzenlemeleri açılış törenlerine katıldı.

CHP’den tekrar aday gösterilmeyen ve DSP’den aday olması beklenen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ile bir araya gelen Kanber “Edremit Belediyesi Başkan adayımız avantacılara eyvallah etmeyen Kamil Saka’dır” şeklinde konuştu.
Saka’nın adaylık açıklamasının eli kulağında olduğunu söyleyen Kanber “Meclis üyelik listelerinin oluşturulması gibi teknik konuların sonuçlanmasından sonra Kamil Saka DSP ile seçime katılacağını resmen açıklayacaktır” dedi.
“Büyükşehiri de Edremit’i de alacağız, artık devir Ak Güvercin devridir, DSP devridir. Seçimlerden sonra göreceksiniz ki Balıkesir ve ilçelerinde 1999’da olduğu gibi oyunu bozacağız” dedi.
Halkın yoğun sevgi gösterileriyle karşılaşan Kanber, Saka ve İlker Yılmaz törenlerin sona ermesi ile birlikte çay içip görüş alışverişinde bulundular.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ