Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Doruk Sigorta’dan 3. Şube

Doruk Sigorta’dan 3. Şube
Reklam

Türkiye genelinde toplam 54 şubeye sahip Doruk Sigorta Hasar Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Balıkesir’de de 3.ncü şubesini dualar eşliğinde görkemli bir törenle dün açtı.

 

Doruk Sigorta Hasar Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Durmuş ve Genel Koordinatör ve Yöneticiliğini Fatih Durmuş yapıyor.

Törende bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Durmuş, “Balıkesir’e 3. Şube açmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Balıkesir, Manisa, Bursa, Soma, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda şubelerimiz ve birçok ilde temsilcilerimiz bulunmaktadır. Temsilcilerimiz vasıtası ile tüm TÜRKİYE’ ye hizmet sunmaktayız. Amacımız; Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü haklarınızı çözüme kavuşturmak ve mağduriyetlerinizi gidermektir. Doruk Sigorta, sigorta poliçeleri kapsamında oluşan haklarınızın tanzimini sağlamak için geçen süre içerisinde ve hakların tanzimi sonuçlandırılana kadar kesinlikle HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEMEKTEDİR. DORUK SİGORTA; Sigortalı yaşamın etkin olarak yaygınlaşmaya başladığı ülkemizde sigorta kapsamında oluşan her türlü zararın (Bedeni ve maddi zararlar) ortadan kaldırılması maksadı ile kurulmuştur.

Doruk Sigorta deneyimli kadrosu ile şirketimize başvurulan kazanın sigorta hasarını En Yüksek Limit üzerinden ve en kısa sürede tahsisini hedef olarak belirlemiş olup şirketimizin tercih edilmesinin en önemli sebebi güvenilir olmamız ve kazazedelerimizin haklarını hukuki çerçeveler içinde aramamızdır.

Profesyonel ve uzman ekibimizle sizi mağduriyetleriniz ile baş başa kalmaktan kurtarıyoruz. Bize mağduriyetiniz ile ilgili her konuda ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

 

Özellikle ülkemiz maalesef dünyada en çok trafik kazalarının meydana geldiği ülkelerden biridir. Trafik Kazaları sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık, yaralanma ve maddi hasarların tanzimi mümkün olabilmektedir. Doruk Sigorta geçmişe yönelik olarak son 10 yıl içerisindeki trafik kazalarında meydana gelen zararların tasfiyesini 2 ay gibi kısa bir sürede sonuçlandırmaktadır” dedi.

Konuşmanın ardından konuklara kokteyl verildi.

Haber: Soner Kanber

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ