Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DONANIMLI HASTANE ÖZEL SEVGİ’DE ŞİFA DAĞITMAYA DEVAM

DONANIMLI HASTANE ÖZEL SEVGİ’DE ŞİFA  DAĞITMAYA DEVAM

Özel Sevgi İzmir Yolu Hastanesi’nde göz retina ameliyatlarının yapımı başladı. Diyabete bağlı olarak gözlerinde kanama olan hastalara şifa veriliyor. Şeker hastalarında göz arkasındaki bölgedeki yırtıklar tedavi ediliyor. Yine sarı nokta hastalığı da tedaviler arasında.

Göz retinasında hastalık, göz arkasında yırtık bulunan hastalar ile şeker hastalarında gözlerin arkasında yırtık bulunan hastalar artık Özel Sevgi Hastanesi’nde tedavi edilip  ameliyatı yapılıyor. Özel Sevgi İzmir Yolu Hastanesi’nde göreve başlayan Operatör Doktor Ahmet Eroğlu, Konya Eğitim Araştırma Hastanesi’nden Balıkesir’e geldiğini ifade ederek DEMOKRAT’a “Akdeniz Üniversitesi Göz Anabilim dalında uzmanlığımı yaptım. Göz Retinası (Vikrektomi), göz arkasındaki yırtıklar ve ayrışmaların tedavi edilmesini gerçekleştiriyoruz. Diyabet hastalarında görülen göz içi kanamaları, zarların soyulması, şeker hastalarının görme merkezinde göz içi enjeksiyonla ve ameliyatla tedavileri yapılmaktadır” dedi.

SARI NOKTA TEDAVİSİ YAPILIYOR

Göz hastalıklarında arasında sıkça rastlanan sarı nokta hastalığının da tedavisinin titizlikle yapılmakta olduğuna vurgu yapan Op. Dr. Ahmet Eroğlu “Sarı Noktadaki delik ve zarların tedavisi ameliyatla tedavi ediyoruz. Bu saydığımız ameliyatları olmak için Balıkesirli hastalar İzmir ve Bursa’daki hastanelere gidiyorlarmış. Biz Balıkesir Özel Sevgi İzmir Yolu Hastanesi’nde tüm bu ameliyatları yapıyoruz. Bu güne kadar yaptığımız ameliyatlarda hastalarımızda yüksek seviyede memnuniyet gördük. Katarak ameliyatlarımızı da sürekli olarak yapıyoruz. Akdeniz Üniversitesi’nde, Konya Eğitim Araştırma Hastaneleri’nde yüzlerce ameliyatlar gerçekleştirdik. Hepsi de son derece başarılı geçti, pozitif sonuçları” bilgisini aktardı.

(Recep Aslandur)

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ