Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DOĞALLIK DOĞASINDA VAR KÖMÜRDE NEFİS DÖNER

DOĞALLIK DOĞASINDA VAR   KÖMÜRDE NEFİS DÖNER

Kendini ispatlayan firma dönerin yan ısıra pide-lahmacun ve pizza hizmeti de veriyor.

Paket serviste Cuma günleri döner yanında kola, yine lahmacun yanında ayran ücretsiz veriliyor. Sanayi sitesi memnun, Balıkesir memnun. Daha ne olsun.

Yeni Sanayi Sitesi’nde 2007’den bu yana faaliyet gösteren ve iyi hizmet veren NEFİS DÖNER pandemi sonrası ekibiyle birlikte tekrar gaza bastı. Serbestleşme sonrası önce sadece paket servis, ardından da işyeri içinde hijyen koşulları altında da faaliyet göstermeye başlayan NEFİS DÖNER talebe yetişmekte zorlanıyor.

İşyeri sahibi yılların dönerci ustası Mehmet Onbaşı kaptanlığındaki NEFİS DÖNER tam yol gidiyor. Kömür ateşinde pişen nefis döneri müşterilerine sunan Mehmet usta, uzman ve güleryüzlü personeli ile müşterilerine hizmet vermekten oldukça memnun.

Kendini 13 yıldır verdiği hizmet ile ispatlayan NEFİS RÖNER firmasında Mehmet ustanın kestiği kömürde dönere rağbet çok fazla. Gerçek dönerin kömür ateşinde ve 1. kalite etten pişirileceğini ifade eden Mehmet Onbaşı tabakta döner haricinde ekmek içi, tombik, lavaş ve kes döner olarak hizmet çeşitlerini isteğe göre sunuyor.

Taş fırında ise yılların tecrübesi Ramazan Keskin usta var. Hamuru inceden açan Ramazan usta kullandığı 1. Kalite malzeme ile odun ateşinde pide, lahmacun, pizza pişiriyor ve damak tadına imzasını atıyor. Taş fırının lezzetine doyum olmuyor, buna ustanın hüneri de eklenince siparişlere yetişmekte güçlük çekiliyor.

Nefis Döner’in personeli de genç ağırlıklı. Güler yüzlü personel hijyene aşırı dikkat ederken sağlık kurallarına harfiyen uyuyorlar. İç ve dış serviste tümü hızlı hareket ediyor, motorsikletlerle paketleri müşteriye anında ulaştırıyorlar.

Nefis Döner’de fiyatlar da uygun. Cep yakmayan, her keseye göre mamül var. Bu nedenle müşteriler işyerine yoğun ilgi gösteriyorlar. İşyeri ayrıca özel gün ve toplu siparişlere de yanıt veriyor.

DEMOKRAT’a özel konuşan Nefis Döner sahibi Mehmet Onbaşı “Biz Yeni Sanayi Sitemize ve Balıkesir halkına iyi hizmet vermek için özenle seçtiğimiz döner eti ve diğer mamullerimize güvenle sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, ağız tadına büyük önem veriyoruz. Nefis Döner Ailesi olarak Balıkesir’e ve Balıkesirliler’e hizmet etmekten çok mutluyuz” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ