Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE ZENGİN BİR YAPIYA SAHİPTİR

DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE ZENGİN BİR YAPIYA SAHİPTİR
Bir dizi ziyaret, açılış ve inceleme için ilimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
Dün akşam saatlerinde Balıkesir Havalimanı’na gelen Bakan Kurum, Vali Ersin Yazıcı ve İl Protokolü tarafından karşılandı.
Balıkesir temasları kapsamında ilk olarak Balıkesir Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Kurum, şeref defterini imzaladı. Bakan Kurum, daha sonra ilimiz hakkında Vali Ersin Yazıcı’dan bilgi aldı.
TÜRKİYE’Yİ DOYURAN İL
Ziyaret sırasında Bakan Murat Kurum’a, ziyaretlerinin kendilerini şereflendirdiğini belirterek sözlerine başlayan Vali Yazıcı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un, programları dâhilinde Türkiye’yi Doyuran İl Balıkesir’e geldiğini, büyük bir nezaket örneği olarak Valiliğimize de ziyarette bulunduğunu, bu anlamda şahsı ve Balıkesirliler olarak teşekkürlerini arz etti.
ÖNEMLİ BİR POTANSİYEL
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a Balıkesir’i anlatan Vali Yazıcı, “İlimiz, verimli toprakları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri yönünden zengin bir yapıya sahiptir. Turizm açısından şehrimizin; doğa turizmi, kültür ve tarih turizmi ile termal turizm alanlarında önemli potansiyele sahip olduğunu görüyoruz. Balıkesir ve ilçeleri termal kaynak zenginliğinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal bileşimleri açısından ülkemizin üstün nitelikli şifalı suları arasında yer almaktadır.“dedi.
Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete