Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DEVLETİMİZ BÜTÜN İMKÂNLARI İLE VATANDAŞIMIZIN YANINDADIR

DEVLETİMİZ BÜTÜN İMKÂNLARI İLE VATANDAŞIMIZIN YANINDADIR
Reklam
Vali Ersin Yazıcı, Ayvalık ilçesinde yapımı devam eden kamu yatırımlarını inceledi.
Vali Ersin Yazıcı, yapımı devam eden okul, sosyal tesis ve sağlık merkezi yatırımlarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Beraberindeki yönetici heyetle inşaat alanlarını gezen Vali Yazıcı yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
BİRÇOK İNŞAATIMIZ BÜYÜK BİR HIZLA DEVAM EDİYOR
Vali olarak Balıkesir’de bulunuş amacını, hizmet üretmek ve kurumlara destek olmak olarak nitelendiren Vali Yazıcı, “Balıkesir’de farklı sektörlerde önemli kamu yatırımlarımız var. Bugün inşaatlarımızı dolaşarak son durumu yerinde görmek, bir aksaklık varsa yetkilileri uyarmak amacıyla incelemelerde bulunuyorum. İlgili arkadaşlarımızla inşaatlarda dolaşarak son halini yerinde görme fırsatı bulduk. Birçok inşaatımız büyük bir hızla devam ediyor. Ziyaretimize Sarımsaklı’daki sosyal tesis binasında başlayıp Sarımsaklı Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu binası ile Ayvalık merkezde yapımı devam eden Sakarya İlkokulu inşaatında devam ettik. Mesai kavramı gözetmeden çalışmalarımızı geceli-gündüzlü aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz.“dedi.
YATIRIMLARIMIZI TAMAMLAMAK TEMEL HEDEFİMİZ
Denetlediği kamu yatırımları inşaatlarında gördüğü eksikliklerin giderilmesi için daire amirleri ile yüklenici firma sahiplerine talimat veren Vali Yazıcı, “Eğitim ve sağlık altyapısını güçlendirmek, yatırımlarımızı tamamlamak temel hedefimizdir. Hepimizin hedefi vatandaşlarımıza hizmet etmek ve onların yaşam kalitesini yükseltmektir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin daha çağdaş eğitim kurumlarında eğitim görmelerini sağlama adına ciddi yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Bütün bu yatırımlarla altyapımızı güçlendiriyoruz.” dedi.
VALİ OLARAK YATIRIMLARIN TAKİPÇİSİYİM
Balıkesir’in son yıllarda farklı sektörlerde çok önemli kamu yatırımlarına ev sahipliği yaptığını belirten Vali Yazıcı, “İlin Valisi olarak yapımı devam eden tesislerimizin şantiyelerini sık sık ziyaret ediyor, gecikmeye meydan vermeden bir an önce bitirilmesini arzu ediyorum.“dedi.
Vali Ersin Yazıcı’ya incelemeleri sırasında Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan ile İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de hazır bulundu.
Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ