Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DEVA’NIN RÜZGARI EDREMİT’TEN ESTİ

DEVA’NIN RÜZGARI  EDREMİT’TEN ESTİ

Deva Partisi Balıkesir İl Başkanlığı’ndan bir heyet Çarşamba Günü Edremit İlçemizdeydi.

İl Başkanı Av. Kemal Aydemir’in önderliğinde, İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan DEVA Partisi Heyeti, Edremit’te unutulmayacak bir siyaset rüzgarı estirdi.

Yoğun bir program planlaması yaparak ilçeye geldiklerini ifade eden heyeti, Deva Partisi Edremit İlçe Başkanı Tevfik Çelik ve İlçe Teşkilat Üyeleri karşıladılar. Edremit İlçesine özel bir önem verdiklerini ifade eden partililer; ziyaret programlarının ilk bölümünü siyasi partilerin Edremit İlçe Teşkilatlarına ayırdılar.

Sırasıyla; İYİ Parti, CHP, SAADET ve Yeniden REFAH Partilerini ziyaret eden Deva Partisi Üyeleri; ‘’ülke gündemine damgasını vurmuş sorunların çözüme ulaştırılması ve halkımızın refah içerisinde bir hayat sürebilmesini sağlamak için bölgemizde her kapıyı çalıyor, temaslarda bulunuyoruz. Diğer partilerden bütün arkadaşlarımıza göstermiş oldukları misafirperverlikleri için yürekten teşekkür ediyoruz’’ dediler.

Ziyaretlerinin ikinci bölümünü STK’lara ayıran Deva Partililer; Edremit Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kahveciler ve Gazinocular Odası, Ayakkabıcılar Odası, Madeni Sanatkarlar ve Elektrikçiler Odası, Edremit Roman Derneği Başkanları ve Üyeleriyle bir araya gelerek, sohbet etme ve Deva Partisinin çözüme yönelik politikalarını STK Temsilcileriyle paylaşma fırsatını buldular.

Pandemi koşullarına uygun olarak alınmış önlemler çerçevesinde İlçe esnafı ve Edremit’li vatandaşlarla da yan yana gelen heyet; sorunlarını, dertlerini dile getiren herkesle yakından ilgilenerek, onları dinledi ve moral verdi.

İlçeden ayrılmadan önce Edremit Teşkilatı’yla bir toplantı düzenleyen ve İlçe Başkanı Tevfik Çelik ile ekibine başarılar dileyen heyetin adına söz alan İl Başkanı Aydemir şunları söyledi;

‘’KORKMAYIN, hep beraber güzel günlere kavuşacak, çocuklarımıza, gençlerimize yaşanabilir bir dünya ve Türkiye bırakacağız. DEVA Partisi olarak dertlere DERMAN olmak için gece gündüz çalışmak zorundayız. Bunu lütfen aklınızdan çıkarmayın. Yarın seçim olacakmış gibi hazır olmak durumundayız. Yaşadığımız salgın günlerine rağmen, halkımızı yalnız bırakma gibi bir lüksümüz olmadığını bir kez daha tekrarlamalıyım. İlçe Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyor ve İl Teşkilatı olarak her daim yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz ’’

 

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete