Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DEVA BEST’TEYDi

DEVA BEST’TEYDi

YIRCALI HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI RONA YIRCALI’YI ZİYARET ETTİLER

BEST’TE ülke gündemine dair fikir alışverişinde bulunma fırsatını elde ettiklerini ifade eden Deva Partisi İl Başkanı Av. Kemal Aydemir; Rona Yırcalı’nın kendi tecrübesine dayanarak aktardığı bilgileri paylaşmasından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Başkanı Av. Kemal Aydemir ve İl Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet dün BEST – Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş.’ye giderek Yırcalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı’ya bir ziyaret gerçekleştirdiler.

YIRCALI’NIN TECRÜBESİ İLE BİLGİ EDİNDİLER

Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından birisi olan ve Balıkesir’in gurur duyduğu BEST tesislerinde gerçekleşen ziyarette ülke gündemine dair fikir alışverişinde bulunma fırsatını elde ettiklerini ifade eden Deva Partisi İl Başkanı Av. Kemal Aydemir; Rona Yırcalı’nın kendi tecrübesine dayanarak aktardığı bilgileri paylaşmasından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirirken, bu bilgilerin kendileri için fazlasıyla önemli olduğunu da sözlerine ekledi.

ÜLKE GERÇEKLERİNİ BİLİYORUZ

İl Kongresinin hemen sonrasında çalışmalarını daha da hızlandırdıklarını belirten Başkan Aydemir; “Ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu kavramış bir kadro olarak yolumuza devam etmekteyiz. Son dönemde yaşanan gelişmelerin yaratmış olduğu tahribatın da farkındayız.

Türkiye’mizi güzel günlerin beklediğine dair olan inancı yükseltmek, toplumun içinde bulunduğu karamsarlığı ortadan kaldırarak, refah dolu günlere kavuşturacak olan tek siyasi parti biziz.

Bütün yaşananları düzeltmek, sorunlara çözüm bulmak ve dertlere DEVA olmak için buradayız, geliyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ