Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ÇÖZÜM MERKEZİNİZ DORUK SİGORTA

ÇÖZÜM MERKEZİNİZ  DORUK SİGORTA
Reklam

DORUK SİGORTA, Sigortalı yaşamın etkin olarak yaygınlaşmaya başladığı ülkemizde sigorta kapsamında oluşan her türlü zararın (Bedeni ve maddi zararlar) ortadan kaldırılması maksadı ile kuruldu. Doruk Sigorta deneyimli kadrosu ile şirketimize başvurulan kazanın sigorta hasarını En Yüksek Limit üzerinden ve en kısa sürede tahsisini hedef olarak belirledi. Bu şirketin tercih edilmesinin en önemli sebebi güvenilir olması ve kazazedelerin haklarını hukuki çerçeveler içinde araması.

2002 yılında 20 kişilik kadrosuyla faaliyetini sürdürmeye başlayan DORUK SİGORTA Şirketi şuan 250’den fazla personeli, Hasar uzmanları, Hesap uzmanları, Medikal uzmanları, SGK uzmanı ve eksperleriyle birlikte tüm Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda Balıkesir, Manisa, Bursa, Soma, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda şubeleri ve birçok ilde temsilcileri bulunmakta. Temsilcileri vasıtası ile tüm TÜRKİYE’ ye hizmet sunmakta. (ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI 0532 135 96 10)

Doruk Sigorta Hasar Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını Yaşar Durmuş ve Genel Koordinatör ve Yöneticiliğini Fatih Durmuş yapıyor.

Kısa bir süre önce kentimizdeki 3. sigorta acentesinin açılışındaki törende bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Durmuş, “Balıkesir’e 3. Şube açmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Balıkesir, Manisa, Bursa, Soma, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda şubelerimiz ve birçok ilde temsilcilerimiz bulunmaktadır. Temsilcilerimiz vasıtası ile tüm TÜRKİYE’ye hizmet sunmaktayız”  diyerek sigorta şirketlerinin amaçlarını şöyle açıklamıştı:

“Amacımız; Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü haklarınızı çözüme kavuşturmak ve mağduriyetlerinizi gidermektir. Doruk Sigorta, sigorta poliçeleri kapsamında oluşan haklarınızın tanzimini sağlamak için geçen süre içerisinde ve hakların tanzimi sonuçlandırılana kadar kesinlikle HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEMEKTEDİR. 

DORUK SİGORTA; Sigortalı yaşamın etkin olarak yaygınlaşmaya başladığı ülkemizde sigorta kapsamında oluşan her türlü zararın (Bedeni ve maddi zararlar) ortadan kaldırılması maksadı ile kurulmuştur.

Doruk Sigorta deneyimli kadrosu ile şirketimize başvurulan kazanın sigorta hasarını En Yüksek Limit üzerinden ve en kısa sürede tahsisini hedef olarak belirlemiş olup şirketimizin tercih edilmesinin en önemli sebebi güvenilir olmamız ve kazazedelerimizin haklarını hukuki çerçeveler içinde aramamızdır.

Profesyonel ve uzman ekibimizle sizi mağduriyetleriniz ile baş başa kalmaktan kurtarıyoruz. Bize mağduriyetiniz ile ilgili her konuda ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Özellikle ülkemiz maalesef dünyada en çok trafik kazalarının meydana geldiği ülkelerden biridir. Trafik Kazaları sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık, yaralanma ve maddi hasarların tanzimi mümkün olabilmektedir. Doruk Sigorta geçmişe yönelik olarak son 10 yıl içerisindeki trafik kazalarında meydana gelen zararların tasfiyesini 2 ay gibi kısa bir sürede sonuçlandırmaktadır” dedi.

 DORUK SİGORTA YETKİLİLERİ NE DİYOR?
•Tek taraflı veya Çift taraflı trafik kazalarında, ölümlü ya da yaralanmalı trafik kazalarında karşı tarafın ya da kendi Trafik Sigortanızdan alacağınız bir Bedel var.
• Eksik ödeme aldıysanız ya da hiç ödeme almadıysanız, sonucu ne olursa olsun üst limit 360.000TL’ den başlayan yaralarınızı, üzüntülerinizi gidermeyecek fakat hayatınızı rahatlatacak bir hakkınız var.
• Bundan yararlanmak sizin elinizde
• Danışma ücreti ve masrafınız yok
• Bilirkişi eşliğinde ofisimizde veya istediğiniz yerde Danışman arkadaşlarımız ile derdinize çare olalım.
• Eşinizin kendinizin geride bıraktıklarınızın haklarını Sigorta firmalarına bırakmayın.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi
internet haber