Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ÇOCUK DEFİLESİNE BÜYÜK İLGİ

ÇOCUK DEFİLESİNE BÜYÜK İLGİ

27 yıldır ‘Çocuk Oyuncu Cast Ajansı’ olarak faaliyet gösteren İstanbul merkezli Layla Şirin Ajans, Bursa şube organizasyonu ile 24 Kasım Pazar günü Balıkesir Yaylada Avm’deydi.

Sektörün en yetenekli çocuklarını bünyesinde bulunduran Layla Şirin Ajans farklı illerde yaptığı organizasyonlara bir yenisini daha ekledi. Balıkesir ve çevresinden 200’un üzerinde çocuk ve genç oyuncu adayının katılımı ile hayata gecen organizasyonda Parla Çocuk Giyim markası işbirliği ile bir defile düzenlendi. Defilenin yanı sıra Öğretmenler Günü coşku ile kutlandı. Organizasyona Bursa şube yetkilisi Gökçe Geçkin Sakın‘ın yanı sıra, Layla Şirin Ajans kurucusu Leyla Albayrak ve İzmir şube yetkilisi İdil Arabacı da katılım göstererek velileri sektör hakkında bilgilendirdiler.

Balıkesir ve çevresinden gelen 200’u askın çocuk arasından sektöre ilgisi olanların kayıtlarının alındığı organizasyonda, aileler ajans secimi konusunda nelere dikkat etmeleri gerektiğini de öğrenmiş oldular. Layla Sirin Ajans yetkilileri reklamlar, diziler ve filmler için oluşturacakları cast’larda Balıkesirli çocuklara da yer vereceklerinin müjdesini verdiler.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ