Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

CHP’NİN İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜ ALTIEYLÜL’LE BAŞLADI

CHP’NİN İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜ ALTIEYLÜL’LE BAŞLADI

CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği “İktidara Yürüyüş” yemeği cumartesi gecesi Gala Yaşam Merkezi’nde büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli “Bizler bugün iktidar yürüyüşünü Altıeylül’den başlatmak istiyoruz. Bunun için sizlere iyiliği, paylaşmayı, birlikteliği anlatan bir Halil İbrahim Sofrası kuralım istedik. Bizlerin iktidara yürümemiz için Atamızın dediği gibi tek bir şeye ihtiyacımız var. O da çalışkan olmak. Ve yine partimizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘birlik ve beraberlik kaderi ilahiden gayrı her şeyi yener’ Bizler yani Mustafa Kemal’in askerleri AKP iktidarına son vermek için ‘yurtta sulh, cihanda sulh’ şiarıyla başarıya ulaşacağız” dedi.

“Bütün bunları Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde yapacağız” diyen Şehirli, sözlerini şöyle tamamladı:
“Sayın Genel Başkanım, bizler iktidar yürüyüşüne başladık, yurdun dört bir yanından zincirleri kıra kıra geliyoruz. Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın CHP… İktidar yürüyüşümüze katıldığınız için siz cumhuriyetin bekçilerine şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum”
CHP Altıeylül ilçe örgütünün yemeğine İl Başkanı Serkan Sarı, Balıkesir milletvekilleri Ahmet Akın, Ensar Aytekin, Fikret Şahin, CHP’li belediye başkanları, ilçe başkanları, il başkan adayları Ender Biçki, Ömür Boyuer, Ali Kesen, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, muhtarlar, sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

İYİ PARTİLİ URAL’A TEŞEKKÜR
CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Ural, konuklar arasında yer alan İYİ Parti İlçe Başkanı Özlem Ural’a ayrıca teşekkür etti. Şehirli şunları söyledi:
“Millet İttifakı başlangıcından bugüne emeğini,samimiyetini, tecrübesini esirgemeyen, yerel seçim sürecinde her an yanımızda olan ve benim kırmızı çizgim Mustafa Kemal’dir, cumhuriyettir, vatandır, bayraktır diyen Sayın Ural, yönetim kurulu ve belediye meclis üyelerine hapimiz adına hoşgeldiniz diyorum” (balikesir24saat.com)

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ