Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

CHP’DE GENÇLİK KOLLARININ YENİ BAŞKANI BARUT

CHP’DE GENÇLİK KOLLARININ YENİ BAŞKANI BARUT
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Gençlik Kolları Başkanlığına Ahmet Can Barut seçildi.

CHP’nin 16. Olağan Balıkesir İl Gençlik Kolları kongresi bugün il başkanlığı salonunda yapıldı. Kongrede seçimlere iki liste ile gidildi.
Adaylardan Ahmet Can Barut 90 oyla başkanlığa seçilirken, Yüksel Karaman 73 oyda kaldı. Seçim sonunda iki aday da birlik beraberlik mesajları verirken, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki bütün mücadelelerinin CHP için olacağını vurguladı.

YÖNETİMDE KİMLER VAR

Barut başkanlığındaki yeni yönetimde Ceren Altıntaş, Şule Arslan, Mustafa Berkay Can, Deniz Cengiz, Fatih Büyükçakır, Mertcan Çakıcı, Güliz Engin, Halit Emre Eren, Simge Gezer, Binnaz Henden, Burak Kaynar, Uğur Can Öğüt, Andaç Özkan Özcan, Ecem Arzu Özel, Çağdaş Şen, Suat Üzer yeraldı.

9 KURULTAY DELEGESİ DE BELİRLENDİ

Osman Arslan, Erdoğan Demirtaş, Rüveyda Kaya, Sinan Ayhan, Arınç Erkan, Arda Kurtbaş, Ahmet Can Barut, Cem Karagöl ve Oktay Sezer ise 9 kişilik kurultay delegasyonunu oluşturdu.

“HER ZAMAN GENÇLERİN YANINDA OLACAĞIZ”

Kongreye katılan CHP İl Başkanı Serkan Sarı, ” Gençlik Kolları kongremizi barış içinde gerçekleştirdik. İki adaylı seçim, başkan adaylarımızın birlik ve beraberlik mesajları ile gerçekleşen örnek bir seçim oldu. Bizler de CHP İl Örgütü olarak bugüne yaptığımız gibi bütün çalışmalarında gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Kongreye CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli ve Karesi İLçe Başkanı Dilek Yalçın da katıldı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ