Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

CHP’DE DEĞİŞİM ZAMANI

CHP’DE DEĞİŞİM ZAMANI
Reklam

CHP’de  seçim sürecinin başlamasına kısa bir süre kala  Burhaniye’de Murat Dinçer, adaylığını  açıklayan  ilk isim oldu. Dinçer, İlçe Başkanlığı binasında adaylığını açıklarken, “Sloganımız değişim zamanı ve diyoruz ki sende gel destek ol, birlikte başaralım birlikte yönetelim…” dedi.

CHP’de kongreler için geri sayım başlarken, Burhaniye’de ilk aday Murat Dinçer oldu. Dinçer bugün ilçe başkanı Ergün İnce’nin de katıldığı basın toplantısıyla adaylığını açıkladı.  35 yaşındaki Mali Müşavir Murat Dinçer yaptığı açıklamada şunları söyledi:

PARTİDE TÜM GÖREVLERDE BULUNDU

“ Cumhuriyet Halk Partililer, çok değerli Burhaniyeliler hepinizi saygı ile selamlıyorum. Önümüzdeki süreçte yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye olağan ilçe kongresinde Burhaniye ilçe başkanlığına adayım.  Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye İlçe Başkanlığı çok önemli ve onurlu bir görevdir. Göreve geldiğimiz takdirde bu görevi laiki ile yapacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Ben,  partimizin içinden yetişen birisiyim. Partimizde sandık görevliliğinden, bina sorumluluğuna kadar, gençlik kolları başkanlığında, yönetim kurulu üyeliğine kadar birçok görevde bulundum. Partimizin ideolojinden çizgisinden ilkelerinden hiçbir zaman sapmadım vazgeçmedim. Düşüncemiz yolumuz daima önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün yolu olmuştur. Ve de daima öyle olacaktır… Değerli partililer,  öncelikle önceki dönemlerde partimize hizmet etmiş görev almış milletvekillerimize, ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, kadın kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve Yönetim kurulu üyelerimize hizmetlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Çok değerli partililerim önümüzdeki süreçte yapılacak olan delege seçimlerinde partimize emek vermiş gönül vermiş üyelerimiz delege seçileceklerdir. Daha sonraki süreçte olağan ilçe kongremiz yapılacaktır. Benim için üyelerimizden kimlerin delege seçileceği önemli değildir. Benim için bütün delegeler partimizin onurlu bir delegesidir. Seçilecek olan delegelerimizin sağduyusuna ferasetine ve vicdanına inanıyor ve güveniyorum”

 “BEN DEĞİL BİZ”

Dinçer sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çok değerli partililerim, görevde geldiğimizde, genel seçimlerde ve yerel seçimlerde  partimizin iktidar olması ve iktidarda kalması için bütün gücümüz ile hep birlikte çalışacağız. Partimizde birlik ve beraberliğin daha güçlü olmasını sağlayacağız. Ben değil biz anlayışını getireceğiz. İlçe örgütümüzün bağımsız tarafsız kendi kendini yönetebilen bir ilçe örgütü olmasını sağlayacağız. Partimize uzlaşma kültürünü getireceğiz. Katılımcı demokrasi anlayışını getireceğiz. Söylemlerimiz başka, uygulamalarımız başka olmayacak. Belediyemizle ilçe örgütümüzün birlikte daha başarılı, daha dinamik daha aktif çalışmasını sağlayacağız. Örgütlenmede yeniden yapılanmaya gideceğiz. Belli kitlelere değil. Tüm kesimlere hitap edeceğiz. İşçinin ve emekçimizin sonuna kadar yanında olacağız. Çok değerleri partililerimiz çok değerli arkadaşlarım, çok değerli dostlarım, çok değerli büyüklerim, sizlerden çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmamanızı ve desteklemenizi bekliyorum. Sloganımız değişim zamanı ve diyoruz ki sende gel destek ol, birlikte başaralım birlikte yönetelim…   (balikesir24saat

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ