Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

CHP’DE BİR ŞOK DAHA: TELLİOĞLU ÇEKİLDİ

CHP’DE BİR ŞOK DAHA: TELLİOĞLU ÇEKİLDİ

CHP’de Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın‘ın ardından Karesi Belediye Başkan Adayı Levent Tellioğlu‘nun da adaylıktan çekildiği iddia edildi.

5 Aralık’ta CHP’nin Karesi belediye başkan adayı olarak açıklanan Levent Tellioğlu’nun  yakın çevresine CHP ve İYİ Parti arasındaki ittifak görüşmelerindeki belirsizlikten yorulduğu için adaylıktan çekildiğini söylediği öğrenildi.

CHP örgütü ve Balıkesir kamuoyunda adaylığı çok olumlu bulunan işadamı Levent Tellioğlu, İyi Parti’nin de Metin Özpınar ismi üstünde ısrar etmesi nedeniyle seçim çalışmalarını istediği gibi yapamamıştı.  Çeşitli ziyaretlerde bulunan Tellioğlu’nun tam “iki parti Karesi’de uzlaştı”derken çekilmesi, bu yöndeki açıklama ve kulis bilgilerinin  pek de doğru olmadığını gösterdi.

Böylece CHP-İyi Parti ittifakı Balıkesir’de bir darbe daha yedi. Tellioğlu’nu ikna çalışmalarının ise sürdüğü öğrenildi. İyi Partili Metin  Özpınar’ın ittifakın Karesi adayı olması ise ipleri iyice koparacak görünüyor.

Görüşmek için aradığımız Levent Tellioğlu ile Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın da telefonlarını açmadı. CHPİl Başkanı Serkan Sarı‘nın bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete