Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

CANBEY: ‘KONUŞ KONUŞ, FAYDASIZ’

CANBEY: ‘KONUŞ KONUŞ, FAYDASIZ’

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey “Covid 19 ile ilgili Dünya başarımızı kabul etti ama CHP görmüyor, kötü algı yaratmak istiyor” diyerek, CHP’lilerin iddialarına “Konuş konuş, faydasız. Başka söze de gerek yok zaten” diye karşılık verdi.

HERŞEY ŞEFFAF

AK Parti Milletvekili Canbey, CHP Milletvekili Dr. Fikret Şahin’in covid-19 salgınındaki rakamların gerçeğinden fazla olduğu iddiaları için; “Sağlık Bakanlığımızın şeffaf, duyarlı ve çözüm odaklı süreç ve kriz yönetimini tüm dünya kabul etti ama bir CHP’ye kabul ettiremedik” dedi.

BAŞARIYLA YÖNETİYORUZ

“Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devleti hastasını ve cenazesini takip edemiyor. Yine koskoca Sağlık Bakanlığının alt yapısı buna yeterli değil. Bir siz biliyorsunuz!” şeklinde konuşan Canbey ” Sağlık Bakanlığı rakamları her gün kamuoyu ile bütün açıklığı ile paylaşıyor, ama size sorsak bunlar doğru değil… Peki siz nereden biliyorsunuz? Nasıl ölçümlüyorsunuz vaka sayısını? Hangi kritere göre belirliyorsunuz? Hadi bakalım..

ALGI YAPMA GAYRETİNDELER

“Milletimiz, gerçeklerden uzak bu algı siyasetinizin farkında. CHP siyasetinin geldiği nokta ‘Konuş, konuş faydasız’ başka söze de gerek yok zaten” diyerek bu konudaki başarılı çalışma yapıldığını yineledi ve CHP zihniyetinin bu konuda tersine bir algı yaratmaya çalıştığını söyledi.

İNKAR EDİYORLAR

AK Partili vekil Canbey, CHP zihniyetinin daha önce de defalarca “Şehir Hastaneleri kapatılsın” dediğini, millet tepki gösterince de “Biz Hastaneler kapatılsın demedik” diyerek inkar politikası güttüğünü sözlerine ekledi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete