Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BURHANİYELİLERE KİŞİSEL EĞİTİM SEMİNERİ

BURHANİYELİLERE KİŞİSEL EĞİTİM SEMİNERİ

Burhaniye Belediyesi kültürel etkinlikleri kapsamında Kişisel Gelişim Uzmanı eğitimci-yazar Onur Yeşilçavdar ’ı, Burhaniyeliler ile buluşturdu.

Burhaniye Belediyesi Reha Yurdakul Salonunda gerçekleşen programda insanın kendini keşfetmesini ve insan tanıma sanatının renkli bir sunum ile ortaya koyulduğu eğitim semineri toplamda 5 seans olarak düzenlendi. İlk olarak 7 Ocak Pazartesi akşamı ilçe genelinde bulunan öğretmen ve eğitimcilere verilen seminere Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal da katıldı. 8 Ocak Pazartesi günü 2 seans olarak ilçe genelinde ki Anasınıfı ve ilkokul velilerine verilen eğitim, 9 Ocak Çarşamba günü yine iki seans olarak Belediye personeli ve ortaokul, lise velilerine verildi.

TALK SHOW TADINDA SEMİNER

Uzmanı Eğitimci Yazar Onur Yeşilçavdar “Daha Başarılı Bir Hayat İçin Kendini Keşfet” adını verdiği seminerde; insan tanıma sanatının sosyal yaşam ve iş ortamında nasıl kullanılacağı, farklı kişilik tipleri ve özellikleri, her kişilik tipinin güçlü ve zayıf yönleri, kişilik tiplerine göre motivasyon kaynaklarının belirlenmesi, kişilik tiplerinin empati yoluyla iletişim kurmaları ve kişinin kendi kişilik tipini çözümlemesi, kendini tanıması konularındaki bilgileri talk show tadında hazırladığı bir program ile katılımcılarla paylaştı. Yeşilçavdar’ın iş ve aile yaşamından örnekleri paylaşarak renk kattığı, etkili iletişim ile interaktif hale getirdiği seminere katılanlar eğlenceli anlar yaşadı. Seminer başında ve arada sahne alan İsmail Fethi Altay’ın şarkıları ile de katılımcılar eğlendiler.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete