Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BURHANİYE’DE O YOLDA, HEMDE KIŞIN!..

BURHANİYE’DE  O YOLDA, HEMDE KIŞIN!..

BURHANİYE BELEDİYESİ YOLLARIN BAKIM VE ONARIMINA DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kış mevsiminde de yol, kaldırım, yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Son olarak Tahtacı ve Karadere Kırsal Mahallelerinde olan ekipler bozulan yollarda tamirat işlerini sürdürüyorlar.

Yaz ayları boyunca 38 mahallede programa göre yol yapım işlerini sürdüren ekipler, şimdi de kış aylarının yollar üzerinde oluşturabileceği yıpratıcı etkileri en aza indirmek için pek çok noktada yol bakım ve onarım çalışmaları yapıyor. Burhaniye Belediyesi’ne iletilen vatandaş talepleri ve teknik ekibin tespitleri doğrultusunda çalışmalar yürüten fen işleri ekipleri, daha modern ve güvenli bir Burhaniye için gece gündüz mesai yapıyor. 38 mahallenin tamamına yayılan yapım çalışmalarında yol bakım ve onarım ekipleri görev alıyor.

Çeşitli sebeplere bozulmuş olan yollarda tamirat işlerini sürdüren ekipler birden fazla ekip ile kırsal mahalle ve merkez mahallelerde parke taş yol tamiri işlerini yapıyor. Yol yapım çalışmalarımızın yanı sıra tahrip olmuş yollarda da çalışmalarımız aralıksız sürüyor diye belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Burhaniye genelinde sürdürdüğümüz yol yapım çalışmalarımızın yanı sıra birçok mahallemizde belirlenen ve değişik etkenler ile bozuk olan yollarımızı da tamirat usulüyle yeniliyoruz. Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde sağlıklı ve güvenli ulaşım için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete