Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BU FERYADIMIZA YANIT VERECEK BİR ALLAH’IN KULU YOK MU ACABA?

İsmail Agar

İsmail Agar

Sevgili okuyucular!

Daha önceki yazılarımda da bahsettiğim gibi bizler akut ve kronik böbrek yetmezliği hastalarıyız. Balıkesir Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde bizleri tedavi eden doktorumuz sayın Doç. Dr. Ömer TOPRAK beyefendi bir iftiraya uğrayarak 105 gün cezaevinde kaldı.

Yalan beyanda bulunan şahit iftira atıldığını söyledi ve doktorumuz cezaevinden çıktı. Mahkemesi 7 Kasım’a ertelendi.

Maalesef ülkemizde adalet ağır işliyor. Nedendir bilmiyoruz. Yetkililer buna bir çare üretmelidirler.

Geç kalmış adalet adalet değildir!

Hukuk adamlarımızın söylediğine göre hakkında mahkemelerce kesin hüküm verilmemiş kimselerin suçsuz, masumiyet karinesine sahip olduğu söylenir.

Her alanda olduğu gibi bilhassa sağlık alanında görev yapan insanların görevlerinde olması, tedavi gören hastalarının hayati bakımdan çok önemli olduğu herkesçe kabul edilir sanırım.

Doktorumuzun 7 Kasım’daki duruşmasına yaklaşık 2 ay var.

Bu zaman ölümcül hastalık olan böbrek yetmezliği hastaları için çok riskli.

Tahsislerinin yapılması, kontrollerinin de devam etmesi gerekiyor.

Aksi halde bu insanlar yani bizleri ölüme sürüklüyor.

Tedavisinden sonuç aldığımız çok mecbur kalmadıkça bizleri diyalize sokmayan doktorumuza inanmış, güvenmişiz.

Niye bizleri anlamak istemiyorsunuz!

Mahkeme gününe kadar doktorumuz aslında işbaşı yapabilir.

Hem doktorumuzu hem de bizleri cezalandırmayın.

İnsan canı bu kadar ucuzladı mı?

Lütfen Tabipler Odası, sağlık yetkilileri, Sağlık Bakanımız, adalet dağıtan savcı ve hakimlerimiz, Adalet Bakanımız, Barolarımız, YÖK Başkanımız, sayın parti genel başkanlarımız, milletvekillerimiz ve sayın Cumhurbaşkanımız sizlerden bir ses bekliyoruz.

Bu durumda olan kendinizi, eşinizi, evlatlarınızı, kardeşlerinizi, yakınlarınızı ve sevdiklerinizi düşünürseniz bizleri çok iyi anlayacağınıza inanıyoruz.

Sizlerden Allah rızası için bir ses bekliyoruz!

Onbinlerce hasta sizlerden rica ediyor.

Ölüm mahkumlarının bile son arzuları sorulur!

Başka bir şey söylememe gerek yok sanırım.

Saygılarımla.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Güler Şenol dedi ki:

    Ailece perişan olduk. Çok üzgünüz. Dr. Ömer Toprak ahlak seviyesi çok yüksek çok da kaliteli bir hekimdir. Binlerce hastası sokaklarda kaldı. Hepsi hem çok üzgün hem çok perişan. Babacığımızı diyaliz den kurtarmıştı ve yaşama tekrar sıkı sıkı bağlamıştı. Babamız dr Ömer den sonra hiç bir hekimin tedavisini kabul etmedi ve asla diyalize girmedi girmeyecekte. Her yere başvurduk bimer cimer ne varsa yazıyoruz. Ancak sesimizi duyan yok. Bunu organize etmeliyiz. Tüm hasta ve yakınlarına çağrıda bulunun toplanalım Çankaya ya gidelim gerekirse önünde kamp kuralım birileri bizi duyup iyice dinleyene kadar. Cumhurbaşkanı bizzat konuya el atsa belki bu adaletsizlik bir son bulabilir. Ülkemizin ona çok ihtiyacı var herşey den önce ailesinin tabi. Önce onun özgürlüğü ve sıhhati önemli. Lütfen bir araya gelip bir şeyler yapalım. Dr Ömer görevine geri dönmeli ve kendisi gibi hekimler yetiştirmelidir. O büyük bir hekim ama daha önce büyük bir İNSAN. Gitmediğimiz doktor kalmadı neredeyse sadece paramızı alıyorlar ve 5 dk bile konuşmadan suratlarını çevirip gidiyorlar. Ömer hoca ki senden tek bir TL almadan görevini yapıyordu ve hastaya muazzam moral veriyordu. Alçak gönüllü ve mütevazi idi. Böylesini hiç bulamadık. Zaten babamız da bir gün çıkacak deyip bekledi başka hekim tedavisi katiyen kabul etmedi. Eminim ki tüm hastaları böyledir. Bu kadar hastanın yakınları neredeeeeee. Eeeyyyyyy insanlıııııkkkk bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyenler de yılandıııırrr. ÖMER HOCA YA DESTEK KAMPANYASI Başlatalııımmmmmmmm. Feryaaddd ediyoruuumm artııııkkkk. ÖMER HOCA İÇİN İADE İ İTİBAAAARRR İSTİYORUUUUZZZZ. ÜNİVERSİTE YE GERİ DÖNSÜÜÜÜNNNNNN. HEKİMLER YETİLTİRSİİİİN BU VATAN İÇİİNNN…

BİR YORUM YAZ