Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BİRİM ŞEFLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

BİRİM ŞEFLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İl Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan şefler ile sene başı değerlendirme toplantısı kapsamında bir araya gelerek görevini büyük bir özveriyle yerine getirmeye çalışan personellere başarı belgelerini takdim etti.

EN HAYIRLI HİZMET İNSANA YAPILAN HİZMETTİR

14 Ocak 2018 Pazartesi günü İl Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, birim şeflerinden yürütülen çalışmalar ve birimleri ile ilgili sorunlar hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız: “Sizler, Müdürlüğümüzün en önemli yapı taşlarısınız. Aynı zamanda bu kurumun hafızasınız. Balıkesir Millî Eğitim Müdürlüğü olarak kocaman bir aile olduğumuzu; önce kardeş, sonra mesai arkadaşı olduğumuzu asla unutmayınız.

“En hayırlı hizmet insana yapılan hizmettir’’ şiarıyla görevimizi ifa etmeye çalışmalı; öğrenci, öğretmen ve velilerimiz başta olmak üzere Balıkesir’deki tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olmalıyız.

YARINLARIMIZ ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK

Göreve başladığımız günden bu güne Balıkesir’imizi eğitimde daha iyi bir noktaya taşımanın; öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmanın gayreti içerisinde olduk. Sayın Valimizin himayelerinde yürütmüş olduğumuz BENGİ Projesi başta olmak bütün çalışmalarımızda Mevlana Celaleddin Rumî’nin pergel örneğinde ifadesini bulan, bir ayağı kültürel-manevi değerlerine sabit, diğer ayağı dünyayı dolaşabilen; çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmeyi hedef edindik.

Bütün bu çalışmalar ve özellikle Millî Eğitim Bakanlığı olarak hayata geçirmiş olduğumuz 2023 Eğitim Vizyonu’ndaki çalışmalarla Türkiye’nin önünde yeni ufuklar açılacak, yarınlarımız bugünümüzden çok daha güzel olacak. Buna yürekten inanınız.” dedi.

Toplantı; büyük bir özveriyle görevini yerine getirmeye çalışan birim şeflerine İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız tarafından Başarı Belgesi verilmesiyle sona erdi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete