Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BENGİ PROJESİ İLE 202. KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

BENGİ PROJESİ İLE 202. KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

Bengi Projesi kapsamında okulları ziyaret ederek öğrencilerle buluşmaya devam eden Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda İstiklal İlkokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Müdür V. Fehim Altun, öğrencileriyle birlikte kitap okuma etkinliğine katıldı. Okuma etkinliğinin akabinde öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Sırmalı; öğrencilere kitap okumaları ve kendilerini geliştirmeleri konusunda nasihatlerde bulundu. Kaymakam Ali Sırmalı: “Değerli öğrenciler, Sayın Valimiz Ersin Yazıcı’nın öncülüğünde yürütülen bu proje doğrultusunda sizlerle bir araya gelip kitap okumaktan ve sizlerle birlikte sohbet etmekten dolayı büyük bir keyif duymaktayım. Amacımız; sizin daha iyi bir şekilde yetişmenize katkı sağlayarak, bütün çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmaktır. Sizlerin ülkemize faydalı bireyler olarak yetişmeniz tek temennimizdir” dedi.

Öğrencilerle gerçekleştirilen sohbetin ardından öğretmenler odasında idareci ve öğretmen kadrosuyla bir araya gelen Kaymakam Ali Sırmalı, Okul Müdürü’nden okulda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ve Bengi Projesi kapsamında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ