Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BAŞKAN UYSAL GENÇLERİN HAYATINA YÖN VERİYOR

BAŞKAN UYSAL GENÇLERİN  HAYATINA YÖN VERİYOR

Burhaniye Belediyesi çalışmaları ile Burhaniye’nin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Halı saha yapım işleri ile  Burhaniye Belediyesi sportif faaliyetlerin yapılması için gençlerin hayatlarına yön veriyor.

Gelişen Dünya’da, sağlıklı yaşamın farkında olan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, 15 farklı mahalleye, 25 adat spor faaliyet alanı oluşturdu. Başkan Uysal, Burhaniye’ye 2 adet çim güreş sahası düzenledi.

Son günlerde ise Mahkeme Mahallesi, Öğretmenler Mahallesi, Bahçelievler Mahallesinde, bulunan halı sahaların yapım işleri ile hizmeti ayağa getirmenin bir örneğini gösteriyor. Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, mahallelerde bulunan halı sahalara dolgu duvar yapım işi sürerken  daha sonrasında ise halı sahalara düzenlemeler  gelecek. Mahallelerde sportif faaliyetleri önemli gören Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ve ekibi,  spor faaliyetlerinin sürdürülmesi için sağlıklı alanlar yapılmasında büyük emek harcıyor. Mahallelere de bulunan halı saha işleri tamamlandıktan sonra Spor Toto tarafından düzenlemeler devam edecek.

“Hizmet noktasında en iyiyi yapma gayesindeyiz” diyen Başkanı Uysal, “Göreve geldiğimiz günden bu yana alt yapı, kanalizasyon, asfalt, kaldırımda rekor hizmetlere imza attık. Bunların yanında hemşerilerimize sosyal alanlar oluşturarak 15 farklı mahalleye, 25 adet spor faaliyet alan oluşturduk. Son günlerde ise bazı mahallelerimize ekiplerimiz halı saha düzenlemesi yapıyor. Çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik yapılan bu sahaların düzenlemeleri bittiğinde şehrimize güzel bir katkı olacak. Bizde bu anlamda söz verdiğimiz hizmetleri bir bir yerine getirmiş olduk” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ