Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Başkan Sezgin’den Teşekkür

Başkan Sezgin’den Teşekkür

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Covid-19 Süreci Boyunca Yapılan Yardımlarda Katkısı Bulunan Borsa Üyelerine Teşekkür Etti.

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, covid-19 sürecinde zor duruma düşen vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen yardım çalışmalarında emeği geçen borsa üyesi işletmelere teşekkür etti.

Sezgin, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi, “Mart ayında ortaya çıkan yeni tip korona virüs covid -19 salgını nedeniyle alınan tedbirler ve uyulması gereken kurallar nedeniyle birçok işyeri ve personeli çalışmalarına ara vermiş, işyerleri ve personellerinin de devletimizin Sosyal Yardımlaşma Vakıfları aracılığıyla mağduriyetleri giderilme yoluna gidilmişti.

Bu süreçte Bandırmamız da Kaymakamlığımız koordinasyonun da Belediyemiz, Ticaret Odamız, Ticaret Borsamız ve Kızılay Bandırma Şubesi katılımıyla oluşturulan Vefa Destek Grubuna birçok kurum ve kuruluş destek vermiş ve gıda paketleri oluşturulmuştu. Ramazan ayı öncesinde dağıtımı başlatılan gıda paketlerimizin oluşumuna Borsamız gibi katkısı bulunan Borsamız üyesi; Tiryaki Agro Gıda San. Tic. A.Ş.Marmara Birlik, Zengin Süt Ür.Gıda. Besicilik Tr.Ür. Dep. Mad.İnş.San. Tic. Ltd.Şti., Bandırma Has Un Fab.TİC.Ltd.Şti.,Baha Tarımsal Faaliyetler San.Tic A.Ş, Çınar İhtiyaç Maddeleri Dağ.Paz.Tic.San.Ltd.Şti lerine  hayırsever duyarlı ve hatır naz davranışları sebebiyle Bandırma Ticaret Borsası olarak teşekkürü bir borç  biliriz.” YAŞAM

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete