Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BAŞKAN KİM OLACAK?

BAŞKAN KİM OLACAK?

Günlerdir Balıkesir kamuoyunda konuşulan Ak Parti İl’e atanan başkanın kim olacağı sorusu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

AK Parti’de Balıkesir İl Başkanlığı için 8 isim aday oldu. Bu isimler kayıtlara geçti.

Bir süre önce şehrimize gelen Koordinatör Vekil Şahin Tin’in dün Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’ne raporlar sundu. Raporlar ayrıntılı şekilde incelenip nihai karar verilecek.

Peki temayül yoklaması sonucu Ankara’ya hangi isimler götürüldü?

Adaylar: Ekrem Başaran, Mesut Eray, Av. Yusuf Erarslan, Av. Kemal Aydemir, Sezai Doğan, Özkan Savran, Ayhan Atahan ve Mustafa Çanakçı.

HER ŞEY ERDOĞAN’IN İKİ DUDAĞI ARASINDA

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Türkiye Cumhurbaşkanı olarak gideceği 4 günlük yurt dışı Malezya programının ardından hafta sonu yurda dönecek.

Parti genel merkezine kayıtlara geçen 8 adayla ilgili ayrıntılı raporu Koordinatör Vekil Şahin Tin Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’e sundu. Şimdi Genel Merkezde değerlendirme yapılacak ve bu değerlendirmenin ardından hazırlanacak son rapor Genel Başkan Erdoğan’ın önüne gelecek. Erdoğan’ın vereceği nihai karar sonucu AK Parti Balıkesir İl Başkanı atama ile belirlenecek.

Bazı adayların adı öne çıksa da her birinin atanma şanslarının birbirine yakın olduğu da sızan haberler arasında.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ