Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BAŞKAN AVCI GÖNÜL ALDI

BAŞKAN AVCI GÖNÜL ALDI

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde Firdevs Saraçoğlu Yaşlı Bakımevi’nde kalan büyükleri ziyaret ederek,  gönüllerini aldı.  

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Altıeylül Gelişim Merkezi (ALGEM) ve Altıeylül Kent Konseyi ile birlikte bayram öncesinde Firdevs SaraçoğluYaşlı Bakımevi’nde kalan büyükleri unutmayarak ziyarette bulundu. ALGEM bünyesinde bulunan 3 kadın kuaför ve 2 erkek berber ile yaşlıların özel bakımlarının da gerçekleştirildiği ziyarette renkli anlar yaşandı.

Belediye Başkanı Hasan Avcı, Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gündoğan, Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Başkan Yardımcısı Feyyaz Çiftçi’nin katılımıyla gerçekleşen ziyarette mutluluklarını dile getiren Yaşlı Bakım Evi sakinleri, bayram öncesi kendilerine yapılan jestten memnun olduklarını dile getirdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Meydan, Başkan Avcı’ya ziyareti ve jesti için  teşekkür etti.

ALGEM yetkilileri, bakım evi sakinlerinden gelecek talep doğrultusunda kişisel bakım uygulamasını tekrar edebileceklerini  açıkladı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ