Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BANDIRMA KAPALI PAZAR YERİ AÇILDI

BANDIRMA KAPALI PAZAR YERİ AÇILDI

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi: “Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı projemizi hayata geçirirken çok amaçlı olmasını istemiştik. Projemizi buna göre geliştirdik. Güzel Bandırma’mıza yakışan bu proje diğer Belediyeler tarafından beğenilerek örnek alınıyor.

Hızla gelişen ve büyüyen Bandırma’mız için sadece bugün değil, geleceği de düşünerek büyük ve kapsamlı bir Kapalı Pazar Yeri projesini tamamladık. Pazar yerini tamamladıktan sonra sadece Pazar yeri olarak hizmet vermesini değil aynı zamanda bir yaşam alanı olarak da vatandaşlarımız buradan yararlansınlar istedik.  Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projemiz; 450 araçlık otoparkı, 21 adet dükkan, lokanta, kafeterya, 2 adet düğün salonu, 1 adet büyük mağaza, çekme katı, yürüyen merdivenleri, asansörleri, bay-bayan mescidi, bebek bakım odası, bay – bayan – engelli tuvaletleriyle ve çevresindeki yeşil alan, oturma gurupları, kamelyalar, çocuk parkı, ışıklandırma, çiçeklendirme ve trafik düzenlemesi ile Türkiye’nin en büyük ve modern tesisi 2016 yılında vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Şu anda haftada 2 gün semt pazarı niteliğinde kurulan Pazar dışında Pazar günleri de otomobil pazarı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

 

Hayatı Kolaylaştırıyoruz

Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı projemizi hayata geçirdikten sonra bazı detaylarla vatandaşlarımızın alışverişlerini kolaylaştırmak istedik. Bunun içinde alışveriş arabalarını kullanıma soktuk ve pek çok kez çevre dostu bez torba dağıtımı gerçekleştirdik. Pazara gelen vatandaşımız arabasını otoparka park ederek ve Pazar arabasını alıp yürüyen merdiven ya da asansörle üst kata çıkıp alışverişini yapabiliyor. Aldıklarını kolay bir şekilde yorulmadan taşıyabiliyorlar. Kapalı Pazar Yerimizde tespit ettiğimiz detaylarla alışverişi ve yaşamı daha da kolaylaştırdık. Bunları pazarcı esnafımızla sürekli iletişim halinde kalarak yapmayı başardık.

 

Pazar Günleri Otomobil Pazarı

İkici el otomobil pazarı her Pazar günü Bandırma Kapalı Pazaryeri ve Yaşam Alanında açılmaktadır. Bize gelen talepler doğrultusunda ilk kez araba pazarını Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanında açtık. İlk günden itibaren hem satıcı hem de alıcı açısından yoğun bir pazar olduğunu görmek sevindirici. Araç sahipleri ve pazara araba bakmak için gelenlerle konuştuğumuzda herkesin memnun olduğunu görmek beni sevindiriyor. Siz vatandaşlarımızın değerli desteği ile Bandırma’mıza güzel bir eser kazandırdık ve bundan sonrada kazandırmaya devam edeceğiz.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete