Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

‘BALKES’İN HİZMETKARI OLACAĞIM’

‘BALKES’İN  HİZMETKARI  OLACAĞIM’

Balıkesirspor’u tekrar hak ettiği yerlere getirmek arzusuyla bu çetin ve zorlu yola kıymetli ekibi ile birlikte çıktığını ilan etti
Balıkesirspor’un 31 Mayıs Cuma günü yapılacak olan olağanüstü kongresinde aday olan Rafet Çetinel bir açıklama yayınladı. Başkan adayı Rafet Çetinel açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Balıkesirspor’umuza gönül vermiş değerli kardeşlerim, Büyük Balıkesirspor’a Başkan adayı olduğumu açıklamaktan bir Balıkesir evladı olarak onur ve gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz olmak üzere, Balıkesir’imize gönül vermiş değerli iş adamları ve Balıkesirspor’un vefakar büyük taraftarlarıyla, hep birlikte kolkola girerek, geçmişte kazandığımız başarıları tekrar elde etmek amacıyla ve Balıkesirsporumuz’un düşmüş olduğu çıkmazdan kurtarmak bilinciyle kıymetli desteklerinizi alarak, şehrimizin kulübü Balıkesirspor’u tekrar hak ettiği yerlere getirmek arzusuyla bu çetin ve zorlu yola kıymetli ekibim ile birlikte çıkmış bulunmaktayım. Balıkesir’imizin tartışmasız en büyük marka değeri olan gurur duyduğum büyük Balıkesirspor’un içine düşmüş olduğu bu duruma sessiz kalmamız düşünülemezdi. ‘Yönetim ve taraftar elele’ sloganı ile Balıkesirspor’u eski özlenen günlerine taşımak en büyük isteğimiz ve arzumuzdur.
Şimdi Balıkesirimiz için Balıkesirspor için birlikte olma zamanı, tüm şehrin takımının yanında olma zamanı, hep birlikte kulübü yönetme zamanı. Bu duygu ve düşünceler ile birlikte tekrar Büyük Balıkesirspor’u layık olduğu yerlere getirmek için kulübümüzün hizmetkarı olmaya ve teslim aldığımız bayrağı daha yükseklere taşımaya kararlıyız. Karesi AVM’de yapılacak olan kongremize çoğunluğu sağlamamız için oy kullanacak üyelerimizin katılım sağlamasını rica ederim” dedi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ