Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALKES İSTEDİĞİNİ ALDI

Tuncer Kurtgün

Tuncer Kurtgün

Balkes taraftarının  haftalardır sabırsızlıkla beklediği karşılamaydı.

Tüm kamuoyununda bildiği gibi ekonomik sebepleri gerekçe göstererek Ali hocanın 13.haftada kulüpden ayrılması bu müsabakanın önemini arttırdı. Tabiki kendisi için de hiç kolay olmadı dünkü karşılama. Psikolojik savaş verdi adeta. Ne oyuncuları ne de kendi tam konstrasyon olamadı. Takımı ne kadar oyunun tamamında baştan sona üstün oynasa da, bu yüzden  üstün oyunu skora yansıtamadı. Doğa İşeri’yi de yanında oturtması dikkatlerden kaçmadı.

Balkes hocasının tüm basın toplantılarında “puan veya puanlar almak istiyoruz, oyun o kadar önemli değil” demeçlerini sık sık görüyoruz. Dünde istediğini aldı, ama taraftarını hiç de oynadığı oyun ile memnun etmedi. İlerisi içinde tabii ki ümit vermiyor. İleriki zamanlarda hep birlikte göreceğiz bu oyun sistemi ile baraj puanını alabilecek mi kırmızı beyazlı ekip. (CESARET İNSANI ZAFERE,  KARARSIZLIK MAĞLUBİYETE GÖTÜRÜR)

Dünkü karşılaşmada Balkes taraftarı tribünleri neredeyse doldurdu. Daha önceki senelerde de Bandırma maçında olduğu gibi. Buradan çıkan Balıkesir Spor taraftarı maç seçiyor. ( Onkolikler hariç) Eskişehir Spor taraftarı örnek alınmalı. Puanları da silinse küme düşmeye de oynasalar tribünleri doldurdukları gibi müsabaka boyunca da desteklerini sonuna kadar sürdürüyorlar.  “GERÇEK TARAFTAR; SADECE İYİ GÜNDE DEĞİL , BÖYLE ZOR GÜNLERDE TAKIMININ YANINDA OLAN, DESTEK ÇIKAN TARAFTAR OLMASI GEREKİR…”

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
KÂBULLENEMEZ FUTBOL - 9 Mart 2020
BALKES FIRSAT TEPTİ - 4 Mart 2020
ŞİMŞEK ÇAKAMADI - 18 Şubat 2020
NE VARSA HIRVATLARDA VAR - 31 Aralık 2019
DOĞA İŞERİ - 24 Aralık 2019
EGE DERBİSİNDE GOL YOK - 17 Aralık 2019
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ