Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALKES İÇİN ÇOK GÜZEL HAREKET BEKLENİYOR

BALKES İÇİN ÇOK GÜZEL HAREKET BEKLENİYOR

Balıkesirspor’un eski oyuncusu Nuno Andre için yatacak 5 milyon lira bugün tamamlanacak mı? Yılmaz’ın devreye girmesi paranın yüzde 90’ına yakınının toplandığı ve paranın bugün tamamlanıp  Federasyona yatırılması bekleniyor.

Balıkesir NunoAndre’ye ödenecek para için günlerdir yatıp kalkıyor. Çocuklar kumbaralarını, harçlıklarını gönderdi, taraftar hatıra formalarını satışa çıkardı. Yaklaşık 5 milyon Tl’yi bulan ödeme için mevcut kadrodaki oyuncular bile ceza gelmesin diye başlatılan kampanyaya destek oldu. Sonuçta, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın girişimleriyle paranın yüzde 90’ı hazır halde. Bir miktar daha paraya ihtiyaç var. Başkan Yılmaz geçtiğimiz Cuma son gün olduğu için  Federasyondan Pazartesi’ye kadar (bugün) mehil alabilmek için Ankara’da kamp kurmuştu.

Yaklaşık 3 ay önceden kulübe Federasyon tarafından gönderilen ihtar ile NunoAndre için ödenmesi istenen yaklaşık 5 milyon Tl’lik ödeme geçtiğimiz Cuma günü saat 17:00 itibariyle ödenemedi.

Derlenen bilgilere göre; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın girişimleriyle AKTİF BANK’tan 500 bin Euro kredi çıkarıldı. Başlatılan kampanya ile de yaklaşık 300 bin TL toplanabildi. Bu paranın yetersiz olması nedeniyle gerek Balıkesirspor yönetim gerekse Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın girişimler ile bazı Vakıf ve işadamlarından bağışlar alındı. Buna rağmen paranın ancak yüzde 90’lık bölümünün toplandı. Kalan bölümü için Pazartesi günü de bağışların sürmesi talep edildi. Verilen süre içerisinde ödenemeyen para nedeniyle Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Federasyon nezdinde girişimlerin sürdürüyordu.

Kulüp Başkanı Mustafa Bahçeci geç kalınmış birşey olmadığını ve oyuncuya da paranın Pazartesi günü itibariyle ödeneceğin bildirdiklerini ifade ederek; “Tüm Balıkesirspor sevdalılarının kulübümüze desteklerin sürdürmelerini istiyoruz. Küçük bir meblağa daha ihtiyacımız var. İnşallah Pazartesi günü itibariyle bu ş kazasız belasız atlatmış olacağız. Kampanyamız sürüyor” şeklinde konuştu.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ