Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALKES HAR ATEŞLERDE YANMASIN!

Özcan Özakbaş

Özcan Özakbaş

Şanlı Balıkesirspor bir markadır, kimsenin dilencisi değildir

Kırmızı-Beyazlı camia sonuçta kongre sonrası bir şekilde yeni yönetimine kavuşacak, tekerlekler dönecek, ama doğru yöne gidecek mi?

1966 Yılında kurulan BALIKESİRSPOR kötü günler geçiriyor, hemfikirim.

Ama düzelecek, düzelmesi lazım.

Büyükşehir’in  BÜYÜK TAKIMINA bu yakışmaz.

O yıldan buyana kimler geldi, kimler geçti? 2. Lig Beyaz Grup’ta başlayan serüven günümüzde de devam ediyor. İnişli-çıkışlı yıllar, şampiyonluk kazandığımız sezonlar, şimdiden Süper Ligi’ne çıktığımız seneler, hepsi geride kaldı.

Şimdi önümüzü görme zamanı.

Şöyle açıverdiğimiz yelpazeye bir bakıverdiğimiz zaman yanlış ellerde idare edilen Balıkesirspor Kulübü ne yazık ki hakettiği yerde bulunmuyor. Bu sezon küme düşmediğimize önce bir şükretmemiz lazım. AndreNuno adlı futbolcunun açtığı yara zor kapanacak gibi görünüyor. 6 Milyon liranın yatması gerekiyordu. Andre için net rakam 5 ise, bu paranın transfer sezonunun sonu olan Temmuz’un son günü mutlak yatması gerekiyor. Yoksa yandı gülüm keten helva, 2 sene transfer yasağına giriyorsun. Transfer yoksa zaten dağılma tehlikesindeki bu takımla her iki sezon da küme düşersin, soluğu 3. Ligde alırsın, belki de amatöre kadar yolu var!

Peki; olacak iş mi şimdi bu? Balıkesirspor bunu hakkediyor mu? Reva görülen bu mu?

Temennimiz sağlıklı iyi bir yönetime kavuşsun Balıkesirspor.. O para da bir şekilde yatırılsın da önümüze bakalım yahu..

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ