Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Balıkesirspor Baltok’ta Kadir Dağlı Dönemi

Balıkesirspor Baltok’ta Kadir Dağlı Dönemi
Reklam

Spor Toto 1.lig takımlarından Balıkesirspor Baltok’ta gerçekleştirilen olağanüstü kongresi sonucunda başkanlığa Kadir Dağlı seçildi.
Karesi AVM Toplantı Salonunda yapılan kongrede iki başkan adayı Balıkesirspor başkanlığı için yarıştı. Kadir Dağlı ve İbrahim Kaya aday olarak kongreye girerken kapalı zarfla yapılan seçimi 60’a 45 oyla Kadir Dağlı kazandı. Kullanılan 107 oyun 2’si geçersiz sayıldı.
Kongrenin divan başkanlığına Mehmet Çalışkan seçilirken divanda Mustafa Canseven ve Vural alan yer aldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından adaylar yönetim listelerini divana sundular. Sonrasın ise her iki adayda konuşmasını gerçekleştirdi.
Hazirunda yer alan ve kongreye gelen 107 kişi başkan adayını belirlemek için oy kullandı. Alfabetik sırayla oy kullanma işlemi gerçekleştirilirken divan başkanı Mehmet Çalışkan oyları tek tek adayların yanında saydı. Yapılan sayım sonunda Kadir Dağlı 60, İbrahim Kaya ise 45 oy aldı. 2 oy ise geçersiz sayıldı.
Balıkesirspor Baltok’un yeni başkanı Kadir Dağlı haziruna yaptığı konuşmada delegelere teşekkür etti. Zorlu bir göreve geldiklerini belirten Başkan Kadir Dağlı elbirliğiyle Balıkesirspor’u bulunduğu zor durumda kurtaracaklarını söyledi. Dağlı; “Beni başkanlığa layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Balıkesirspor’u şampiyon yapma gibi bir iddiamız yok. Takımın içinde bulunduğu zor durumdan çıkarmak için elbirliğiyle mücadele edeceğiz. Amacımız ligde kalıcı olarak borçlarını ödeyebilen bir Balıkesirspor. Bunun için çıktık yola. Bu yolda bize destek veren herkese teşekkür ediyorum dedi.
Balıkesirspor’un yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Başkan: Kadir Dağlı
Ali Cihangir Emek, Alper Şayakçı, Fahrettin Şahan, Fuat Koç, Ferit Gündoğdu, İsmail Emre Çiçek, Hidayet Çoban, Mert Diker, Mehmet Demiraslan, Tibet Ağrıoğlu, Murat Atiler, Mustafa Çanakçı, Saadettin Altın, Sefer Coşkun, Sezer Kapmaz, Sezgin Dedeoğlu, Tarık Erkan, Tayfun Deniz, Uğur Atak, Umut Kırtıl

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ