Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALIKESİR’DE YENİ BİR SOLUK

BALIKESİR’DE YENİ BİR SOLUK

Düğün salonları sahipleri ve organizasyoncular örgütlendi. Turhan Geleş yeni kurulan derneğin başkanı seçildi

Balıkesir’de düğün salonları sahipleri ve organizasyoncular bir araya geldiler, Balıkesir Düğün Salonları ve Organizasyoncular Derneği’ni kurdular. Ekilmiş Restaurant’ta yapılan ilk genel kurulda dernek başkanlığına kentimizin tanınmış isimlerinden Turan Geleş seçildi.

Genel kurulda Divan Başkanlığını İstanbul Toplantı ve Düğün Salonları Esnaf Odası Başkanı Adem Sönmez, Divan üyeliğini de Genel Sekreter Ahmet Batmaz yaptı. Genel kurul sonunda yeni kurulan Balıkesir Düğün Salonları ve Organizasyoncuları Dernek Başkanlığı’na Turan Geleş seçildi.

İstanbul Toplantı ve Düğün Salonları Esnaf Odası Başkanı Adem Sönmez, yaptığı konuşmada; ültke genelinde Birlik oluşturmaya çalışacaklarını önemle ifade etti.

Başkan Turan Geleş de İstanbul Toplantı ve Düğün Salonları Esnaf Odası Başkanı Adem Sönmez ve yönetimine gösterdikleri destek için teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte İstanbul Toplantı ve Düğün Salonu İşletmecileri Esnaf Odası’nın önderliğinde Balıkesir’de çalışmalara destek vereceklerini belirtti.

Balıkesir Düğün Salonları ve Organizasyoncuları Dernek Başkanı Turan Geleş, üyelerle hep dayanışma içinde olacaklarını, haksız rekabeti ortadan kaldıracaklarının sözünü verdi. Geleş, dernek üyeleriyle birlikte ortak mücadele vereceklerini, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflediklerini,  daha kaliteli hizmet vereceklerini söyledi. Meslekte hizmet standartlarının oturtulması için gayret sarf edeceklerini dile getiren Geleş, “Bu ilk adım” diyerek ilçelerin de bu birlikteliğe katılarak destek vereceklerini ifade etti.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ