Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALIKESİR’DE CAMİLER RAMAZAN’A HAZIR

BALIKESİR’DE CAMİLER  RAMAZAN’A HAZIR
Reklam

Bu yıl da Ramazan ayını özüne yakışır bir biçimde, birlik ve beraberlik içerisinde geçirilecek.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayı hazırlıklarını tamamlayan yetkililere Balıkesir’deki belediye ekipleri de destek çıkarak Balıkesirliler’in temiz ve ferah bir ortamda ibadetlerini yerine getirmeleri için il merkezi ve kırsaldaki tüm camilerde temizlik çalışmasını gerçekleştirdi. Camilerimize gül suyu da döküldü.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayı hazırlıkları Balıkesir’de tamamlandı.

Balıkesirliler’in temiz ve ferah bir ortamda ibadetlerini yerine getirdikleri camilerdeki temizlik çalışmaları Ramazan ayında yoğunlaştı.

Balıkesir’deki camilere temizleyen yetkililere belediye ekiplerimiz de tam destek vererek camilerin halıları, şadırvanlar, tuvaletler, lavabolar ve cami çevrelerini detaylı bir şekilde temizledi. Hayatın her alanında Balıkesirliler’e hizmet sunmak için çalışan ekipler takdir topladı.

Camilerdeki halılar halı yıkama makinesi ve deterjanlı suyla yıkanırken pencereler, kapılar, camlar ve duvarlar da büyük bir titizlikle temizlendi. Kutsal mekanlarımızın temizliği yıl boyunca devam ediyor, ancak Ramazan ayının önemini göz önünde bulundurarak temizliğe daha bir ağırlık veriliyor. Temizlik sonrasında gül suyu sıkılması da ihmal edilmedi.

 

Bu yıl da Ramazan ayını özüne yakışır bir biçimde, birlik ve beraberlik içerisinde geçirilecek.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ