Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALIKESİR ÜNİVERSİTEMİZİN SAYIN REKTÖRÜNE DİLEKÇEMİZDİR!

BALIKESİR ÜNİVERSİTEMİZİN SAYIN REKTÖRÜNE DİLEKÇEMİZDİR!
Reklam

İsmail Agar

Balıkesir’imizin gözbebeği üniversitemizin sayın rektörü ve yönetim kadrosu sizleri üniversitemizin hastanesinin akut ve kronik böbrek yetmezliği olan binlerce yurtiçinden ve dışından hastaları olarak saygıyla selamlıyor, yazımıza göstereceğiniz önem nedeniyle sizlere teşekkür ediyoruz.

Hepimiz can taşıyoruz, hepimizin ailemizle, akrabalarımızla, arkadaşlarımızla ve çevremizle ilgili yaşama ait istek ve arzularımız var.

Yüce Allah, Kur’an-ı Kerim’inde “Tedavi olunuz” diye duyuruyor.

Bizler de tedavi olmak için üniversite hastanemize başvurarak tedavimizi yaptırıyorduk.

Ancak; tedavimizi üstlenen dahiliye ve nefroloji uzmanı sayın Doç. Dr. Ömer Toprak bey bir olumsuzluk yaşadı ve üç aya yakın cezaevinde kaldı.

Biz binlerce hastaları moral bozukluğuna girerek çok sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Bu zaman içinde diyalize giren veya hayatını kaybeden hastalar oldu.

Şahsen benim gibi birçok hastalarda da bu moral bozukluğundan ötürü, sıkıntı nedeniyle vücudumuzda eksamalar ve sedef hastalıkları çıktı.

Bunun nedeni bu ağır hastalığımızı tedavi eden sayın hocamız Doç. Dr. Ömer Toprak’ın gerçekten işinin ehli, inançlı, mütevazi ve hastalarına olan samimi davranışlarıdır. Bu durumu en az verdiği tedavi kadar önemlidir.

Sayın Rektörüm hukuk önünde aklanmış ve tahliye edilmiş olan sayın hocamızın görevine dönmesini ve biz binlerce yurtiçinden ve dışından hastaları olarak dört gözle ve büyük bir umutla bekliyoruz.

Kendinizi bizlerin yerine koyup, biz hastaların durumunu en iyi siz değerli hocalarımız bilir.

Sayın doktorumuza inanmış ve güvenmişiz.

Muhakkak ki tüm doktorlarımızın içinde bu durum aynıdır.

Yıllarca sayın hocamıza tedavi ve kontroller için gidip geldiğinizden dolayı biz hastaların evinin yakını gibi gördüğümüz insan oldu. Lütfen bizleri anlayın.

Gerçekten dalının uzmanı abartmıyoruz. Dünya çapında bir doktorumuz. Sizler de takdir ediyorsunuzdur mutlaka. Bu üniversitemiz ve şehrimiz içinde onur ve gurur kaynağıdır.

Balıkesir’imize vizyon veren her alanda şehrimize katkı sağlayan gözbebeğimiz üniversitemiz ve hastanemizle gurur duyuyoruz.

İnanın sayın hocaların biz hastaları Türkiye’nin her yerinden aranıp, Ömer Beyin hastaları olmalarını istediklerini söylüyorlar.

Sizler de bunları eminiz çok iyi biliyorsunuz.

Kanun önünde aklanmış bir insanı daha fazla mağdur etmek, vicdana da insanlığa da uygun düşmez.

İnanın; sayın Cumhurbaşkanımızın huzuruna gitmeye kadar kararlıyız. Ama inanıyoruz ki, buna mahal kalmayacaktır.

Lütfen ne doktorumuza ne de binlerce tehlikeli olan bu hastalığın mağdurlarını daha fazla mağdur etmeyin, cezalandırmayın.

Bizler böyle düşünüyoruz hastalar olarak.

Belki birkaç gün daha fazla yaşayacağız.

Bundan bizleri mahrum etmeyiniz.

En kısa zamanda görevine iade edeceğinizden şüphe etmiyoruz.

En derin sevgi ve saygılarımızla sayın rektörümüz ve yönetim kadromuz.

Binlerce akut, kronik böbrek hastaları adına…

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Erdoğan Muhurcuoglu dedi ki:

  Ismail Ağar beyefendinin dileklerine biz de hasta ve hasta yakınları olarak aynen katılıyoruz.. Lutfen sesimize kulak veriniz.. Sevgili doktorumuza ulaşamayarak, tedavisinden mahrum kalarak cok büyük sağlık sorunlari yaşıyoruz..Lütfen sesimizi duyun.. Lütfen.. !

 2. Erdoğan Muhurcuoglu dedi ki:

  Yorum yazmıştım.. Neden çıkmadı acaba? ”Ziyaretci yorumlari” diye bir köse olmasaydi gecenin bir vakti boşu boşuna uğraşmazdım.. Selamlar..

 3. Özkan Binici dedi ki:

  Sevgili rektörüm siz ve tüm doktorlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.Ömer hocamız ile tanışmadan önce böbrek rahatsızlığımdan dolayı yüklü kortizon ilaçları kullandım bu kortizon 2 kalça kemiğimi hasara uğratarak protez kalça ameliyatı olmak zorunda kalmama neden oldu ve bilirsinizki çok zor günler geçirdim bunun dışında artık ilaçla tedavi edilemeyeceği diyaliz yada nakil olmam gerektiği söylendi benim için ve ailem çocuklarım için çok kötü günler oldu.Taki Dr ÖMER TOPRAK HOCAMIN hastaları çık iyi tedavi ettiği ve diyalize bile gerek kalmadan iyileştiğini öğrendim İzmirden sizlerin hizmet verdiği BALIKESİR ÜNİVERSİTENİZDE 3 Yıl tedavi oldum bıkmadan usanmadan uzak yakın demeden hastanenize güvenerek geldim ve doktorumun önerileri ve tedavisi benim tüm değerlerimi düşürdü ve hastalığımın bu durumu beni ailemi ve çocuklarımı yeniden hayatı sevdirdi çünkü artık hocamıza inanıyor güveniyor ve iyileşiyordum Ama ÖMER HOCAMIZIN hastanenizde çalışmadığı günlerde sizin hastanenizi çok kez arayarak tedavi olmak istedik ama doktorumuzun olmadığını öğrenince değerlerim yükseldi ve hastalığımın tekrar tetiklemesine neden oldu. Bu durum benim ve diğer böbrek rahatsızlığı olan arkadaşlarımızın yaşam korkusu haline geldi. Sizlerden ricamız Ömer hocamızın en kısa zamanda hastanenizde görevine tekrar başlatılması ve biz hastalarının tekrar eski sağlığına dönmesi konusunda sizlerden bu talebimizi değerlendirmeniz ve kabul etmeniz hususunda ricacıyız.

 4. Murat Daldaban dedi ki:

  MaşaAllah Hocamiz arslandır Allah aşığı bir insandir mutlaka görevine tekrar alinmalidir inşaAllah

BİR YORUM YAZ