Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALIKESİR ÜNİVERSİTEMİZDEN GÜZEL BİR HİZMET

BALIKESİR ÜNİVERSİTEMİZDEN GÜZEL BİR HİZMET
Reklam

Bu Balıkesirliler’e müjde gibi bir haber.

Balıkesir Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Balıkesir merkeze Necatibey Eğitim Fakültesi içerisindeki bir binayı semt polikliniği haline getirdiklerini, tahminen içinde bulunduğumuz bu hafta içinde her branşta hasta kabul edebileceklerini duyurdular.

Kampüse gidemeyen hastalar orada tedavi olabilecek.

Balıkesir halkına duyurulur. Hayırlı, uğurlu olsun.

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTEMİZDEN

GÜZEL BİR HİZMET

 

İSMAİL AGAR

Sevgili okuyucular!

Geçen hafta Perşembe günü Üniversitemiz Araştırma Uygulama Merkezi’nde akut ve kronik böbrek yetmezliği olan hastalar olarak bizi yıllardır tedavi eden ve iyi sonuçlar aldığımız doktorumuz Sayın Doç. Dr. Ömer Toprak’ın bir olumsuzluk nedeniyle cezaevine girip, 105 gün sonra tahliye edilmesi nedeniyle, binlerce yurtiçinden ve dışından hastalar olarak biran önce görevine dönmesi ve tedavimize devam etmemiz için hastane önünde toplanıp, bu isteğimizi Sayın Rektöre ve yönetimine arz etmek için bir araya geldik.

Bu toplantımıza önem veren üniversitemizin yönetim kadrosunda Başhekim Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Akın USTA ve diğer yönetimden arkadaşlar içimizden birkaç kişi ile idarede toplanıp, gerekli bilgilendirmeyi yapacaklarını söylediler.

İçimizden 3 bayan ve 4 erkek hasta olarak idari binaya geçerek durum değerlendirmesi yaptık.

Durumlarımızı anlattık, biran önce doktorumuzun görevine iade edilerek tedavimize devam edilmesini, her geçen günün aleyhimize çalıştığını, kontrollerimizin başlamasını vs. dilimiz döndüğü kadar anlatmaya çalıştık.

Sağolsunlar, büyük bir dikkatle dinlediler.

Onlar da kendi açılarından durumu izah etmeye çalışarak şu an için ellerinden bir şey gelmediğini, yasal olarak mahkemenin sonuçlanmaması nedeniyle sayın doktorumuzun görevine dönmesinin mümkün olmadığını söylediler.

Yasalar önünde hepimizin boynu kıldan ince…

Ancak; bu durumda hayatta birkaç gün daha fazla kalabilmek, sevdiklerimizle birarada olabilmek için tedavimizin de doktorumuzla devam etmesi gerekiyor.

Denilebilir ki; başka tedavi edecek doktor yok mu?

Elbette var, elbette doktorumuz kadar başarılı doktorlarımız var. Doktorumuz gibi diğer doktorlarımızın da yurtiçinden ve dışından hastaları var.

Sağlık konusunda ülkemiz doktorları dünya üzerinde bir şöhrete sahip.

Yurtdışından binlerce insan tedavi için ülkemizi tercih ediyorlar.

Bu ülkemiz ve bizler için büyük gurur kaynağı.

Hepimiz insanız, moral ve inanma her alanda olduğu gibi biz hastalar için de takdir edersiniz ki çok önemli, en az tedavi kadar önemli.

İşte biz sayın doktorumuza kalben bağlanmış, tedavisine inanmış ve büyük şifa moral almış hastalarıyız.

Lütfen bizleri anlayın!

Bu görüşme sırasında şehrimiz insanları içinde müjde sayılabilecek bir duyuruda bulundular bize.

Şöyle; Balıkesir Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Balıkesir merkeze Necatibey Eğitim Fakültesi içerisindeki bir binayı semt polikliniği haline getirdiklerini, tahminen bu hafta içinde her branşta hasta kabul edebileceklerini duyurdular.

Kampüse gidemeyen hastalar orada tedavi olabilecek dediler.

Bu vesileyle bu güzel müjdeyi de Balıkesir halkımıza duyurmuş olalım.

Bu duygularla sayın doktorumuzun biran önce görevine dönerek, Allah’ın izni ile şifa dağıtmasını diliyor, bu konuyla ilgili YÖK, Sağlık ve Adalet kurumlarımızda ilgi ve yardım bekliyoruz.

Allah’ın cümlemize sağlıklar ve ihsan eylesin.

Saygılarımla.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ