Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALIKESİR SEVDALISI

BALIKESİR SEVDALISI

Vatandaşla buluşmaya, gönüllere dokunmaya devam eden Canbey’in bu kez ki durağı vefalı yurt Kepsut oldu. Balıkesir sevdalısıyız diyen Canbey, “Vatandaşlarımız için yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam” dedi.

HER DAİM HALK VE TEŞKİLATLA

Milletvekili Canbey hem AK Parti teşkilatlarıyla bir araya gelerek değerlendirme ve istişare yapıyor, hem de gittiği yerlerde vatandaşlarla sohbet ediyor, dertlerini dinliyor, çözüm üretiyor.

TEŞKİLATLA BULUŞTU

Kepsut’ta partisinin ilçe başkanlığını ziyaret eden Canbey, millete hizmet için fedakarca çalışan teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

VEFALI YURT KEPSUT’TA VEFA

Canbey partinin emektarlarından, Kepsut kurucu yönetim kurulu üyesi İdris Bilgiç’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini de iletti.

ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Kepsutlu şehitler Alkan Avcu ve Halil İbrahim Köse’nin ailelerini de ziyaret eden Canbey, şehit ailelerinin daima yanlarında olduklarını belirterek “Rabbim tüm şehitlerimizin makamını yüceltsin” diye konuştu.

HALKI DİNLEDİ

AK Partili Vekil Canbey Kepsut’un kırsal mahalleri Hotaşlar, Osmaniye, Mahmudiye ve Kalburcu‘da, çalışkan ve emektar mahalle sakinleri ile bir araya gelerek çaylarını içti ve dertlerini dinledi.

TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA SÖZÜ OLMAZ

Yaptığı ziyaretlerde tarlaya girmeden edemeyen Milletvekili Mustafa Canbey, Kepsut’un meşhur şeftalisini tarlada dalından toplayarak beraberindeki heyete ikram etti. “Tarlada izi olmayanın harmanda sözü olmaz” diyen Canbey, “Güçlü Türkiyemiz için üreten çiftçimizin her daim yanındayız.” ifadelerini kullandı.

YOL YAPIM İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Programlarının sonunda Kepsut Sanayi Caddesi’nde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin yol yapım çalışmasını yerinde inceleyen Canbey, geç saatlere kadar çalışan yol yapım işçileriyle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

BALIKESİR SEVDALISIYIZ

Kepsut ziyaretine ilişkin açıklama yapan AK Parti Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, “Balıkesirimizi karış karış gezmeye, vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Bugün de Kepsut’tayız. Biz Balıkesir’in sevdalısıyız. Vatandaşlarımız için yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete