Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ KIRCI’NIN BAŞI DERTTEN KURTULMUYOR

BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ KIRCI’NIN BAŞI DERTTEN KURTULMUYOR
Reklam

Göreve başladığı günden bu yana personeli ile bir türlü yıldızı barışmayan Orman Bölge Müdürü Metin Kırcı’nın bu hafta içinde müfettiş tarafından ifadesi alındı. Daha önce ifadesini alan müfettiş Orman Bölge Müdürlüğü’nden gelmişti. Müfettişin raporu Müdür Kırcı için övgüler doluydu. Ancak şikayetlerin ardı arkası kesilmeyince bu kez müfettiş Orman Genel Müdürlüğü’nden gelmedi. Şimdi bu müfettişin tuttuğu raporun sonucunun ne olacağı merakla bekleniyor.

Sızan haberlere göre; Balıkesir Valiliği’ne gelen müfettiş, müdürden şikayetçi olan bir grup çalışanın ifadesine başvurdu. Bu şikayetçi çalışanlar 7-8 ay önce de ifade vermişlerdi. Savcının yargılanması istediği bölge müdürü Metin Kırcı hakkında soruşturma için Vali Ersin Yazıcı’nın onay vermesi gerekiyor. Vali onay verirse hakkındaki iddialardan yargılanacak. Eğer soruşturmaya izin vermezse yargılanmayacak.

Bilindiği üzere; kamu kurum ve kuruluşların başındaki bölge müdürleri üçlü kararname ile atanıyor. Kırcı’nın da Balıkesir’deki görevinden bir süredir alınacağı konuşulsa da, Kırcı koltuğunda oturmaya devam ediyor.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ