Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BAL-KES’TE KORKULAN OLDU

BAL-KES’TE KORKULAN OLDU

Balıkesirspor Baltok’ta uzun süredir Teknik Direktör Giray Bulak‘ın anlatmaya çalıştığı sorunlar Antalya kampında gün yüzüne çıktı.

İlk yarının bitimine doğru kulüpte yaşanan maddi sıkıntıları gündeme getiren ve şehrin dinamiklerinin takıma sahip çıkmasını isteyen  Bulak, “Bakın şimdi devreye gireceğiz. Bu çocuklar evlerine, ülkelerine gidecekler. Belli bir süre sonra da Antalya’da toplanacağız. Kaygım, endişelerim ve kuşkularım var” demişti.

Balıkesirspor’da ilk yarının tamamlanmasıyla birlikte bekleneni veremeyen golcü Steve Beleck alacaklarını gerekçe gösterip, tek taraflı sözleşmesini feshetmişti. Bir çok futbolcunun ise alacakları için TFF’ye başvurduğu ortaya çıkmıştı.

2 Ocak’ta Antalya’da başlayan kampa katılan  Abdulkadir Özgen ve Oğuz Yılmaz‘ın verilen sözlerin tutulmadığını söyleyerek sabah antrenmanına çıkmaması, iki futbolcunun kampı terk ettiği haberleri üzerine kulüp başkanı Mustafa Bahçeci Antalya’ya gitti.

“Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu,  Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve değerli milletvekillerimiz bizim yanımızdalar” diyen Bahçeci, oyuncularla konuşarak meseleyi çözeceklerini söyledi. Bahçeci’nin takımdan ayrılmak isteyen Abdulkadir’e kolaylık sağlayacağı, Oğuz’un ise takımda kalmasını istediği iddia edildi. Adı değişik takımlarla anılan Sedat ŞahintürkNizamettin ÇalışkanMehmet Boztepe‘nin durumlarının da Bahçeçi’nin bu ziyareti sonrası kesinleşmesi bekleniyor.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete