Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BAHADINLI MAHALLEMİZE VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRİYORUZ

BAHADINLI MAHALLEMİZE VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRİYORUZ
Reklam

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Bahadınlı Kırsal Mahallesinde yapımı devam eden düğün salonu inşaatını yerinde kontrol etti.

Burhaniye’nin tüm mahallelerinde ihtiyaca yönelik çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal son olarak Bahadınlı Kırsal Mahallesinde, mahalle sakinleri tarafından sık sık dile getirilen düğün salonu yapımı hakkında çalışmaları başlattı. Bu kapsamda,  mahallede yıllardır kullanılmayan, atıl durumda kalan mahalle düğün salonu, elden geçirilerek tekrar yapılıyor. Çalışmaları, Bahadınlı Mahallesi Muhtarı Sebahattin Avcı birlikte yerinde inceleyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal inşaatın geldiği son nokta hakkında bilgiler aldı. Mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek sohbet eden Başkan Uysal Bahadınlı Mahalle halkımıza verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz dedi. Vatandaşlarımızın istekleri bizler için son derce önem arz ediyor diyen Başkan Uysal “Mahalle halkımız tarafından en çok istenen konulardan bir tanesi düğün salonlarının yeniden işler hale getirilmesi idi. Belediyemiz Fen İşleri ekipleri gerekli teknik çalışmaları yaparak düğün salonunun tadilatına başladı. Yürütülen işler şuan da hızlı bir şekilde devam ediyor. En kısa sürede Bahadınlı Mahallemiz yeni düğün salonuna kavuşacak” dedi.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

Mahalle sakinleri ve Mahalle Muhtarı Avcı da Başkan Uysal’a teşekkür ederek düğünlerimizi ve mahallelinin toplandığı çeşitli etkinliklerimizi yapacak bir yer bulamıyordu. Eski düğün salonumuzun yeniden hizmete girecek olması bizleri mutlu ediyor. Bundan dolayı Belediye Başkanımız Necdet Uysal’a teşekkür ediyoruz dediler.

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ