Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BABACAN’DAN BALIKESİR SÜRPRİZİ

BABACAN’DAN BALIKESİR SÜRPRİZİ

İl Başkanı Av. Kemal Aydemir ve ekibi, kongre çalışmalarına akşam mesaisinde devam ederken, Genel Başkan Ali Babacan’ın telekonferans yöntemiyle toplantıya katılması sürpriziyle karşılaştı.
BALIKESİR GENEL BAŞKANIN RADARINDA
Balıkesir’deki teşkilatlanma çalışmalarına fırtına gibi giriş yapan ve ilçe teşkilatlarında kongre süreçlerini birer birer tamamlayan DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanlığı’nın bu hızı, Genel Başkan Ali Babacan’ın dikkatinden kaçmadı. DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Elif Esen, GMYK Üyesi Kadircan Köşkdere, Kurucular Kurulu Üyesi Tunahan Elmas’ın da bulunduğu toplantıya Ali Babacan’ın telekonferansla yöntemiyle online katılımı toplantı salonunda bir an için şaşkınlık ve mutluluk yarattı. Balıkesir’in DEVA Partisi’ne olan ilgisini memnuniyetle karşıladığını ve çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Babacan, ülke koşullarında bu gayretin önemli ve değerli olduğunu belirtti.
ZİYARET EDECEĞİM…
Elif Esen’in, Balıkesir ile ilgili gözlemlerini paylaştığı görüşmede Babacan; Tüm Türkiye’de teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam edildiğini, önümüzdeki hafta içerisinde Çorum, Diyarbakır ve Bitlis kongreleri sonrası Balıkesir’i bizzat ziyaret etmek istediğini söyledi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ