Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AYDIN:’ERKEN TANI HAYAT KURTARIR’

AYDIN:’ERKEN TANI   HAYAT KURTARIR’
Reklam

Özel Sevgi Hastanesi’ne sağlık dağıtmaya gelen Kardiyolog Uzman Dr. Ömür Aydın, günümüzde gıdaların organik olmaması nedeniyle kalp krizi yaşının 40-45’lere indiğini söyledi. Aydın erken teşhisin önemine dikkat çekti.

Bölgenin en mükemmel, en titiz doktorlarını bünyesinde toplayan Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi kendi alanında fark yaratmaya devam ediyor.

Kalp krizinden ölenlerin sayısının bir hayli çok olduğuna dikkat çeken Kardiyoloji Uzman Dr. Ömür Aydın “Günümüzde hareketsizlik ve gıdalardaki damar yapısını bozan maddeler kalp krizini tetikleyen unsurlardır. Erken başvuran hastalarımızdaki kalp krizi tehlikesini erken teşhis ettiğimizde hayat kurtulmuş olmaktadır. Yani erken tanı hayat kurtarır” dedi.

8 Yıldır hekimlik yapan, 3 yıldır da uzman doktor olarak çalışan Dr. Ömür Aydın “Her vatandaşımızın, kendisini kontrol ettirmesi gerekir. Halkımız ‘bana bir şey olmaz’ dememelidir. Yenilen gıdalar tam güvenli değildir. Bu nedenle insan hayatının basit olmadığını, herkesin kendi sağlığına özen göstermesi gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ